Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

I Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w PG w Błędowie

21 grudnia 2015; 10:56

Grojec24.net

0 komentarzy

17 grudnia 2015 r. w Publicznym Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie odbył się I Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej.

News will be here

Zawody te zostały zorganizowane przez SU i nauczycieli wychowania fizycznego tego gimnazjum. Celem przedsięwzięcia było upowszechnienie sportu, pokazanie ciekawych form spędzania wolnego czasu, popularyzacja zdrowego trybu życia, a także zaprezentowanie oferty sportowej gimnazjum potencjalnym kandydatom.

W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Błędów. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, grali, by pomóc zespołowi w dotarciu na najwyższy szczebel podium. To właśnie takie zachowania zasługują na wyróżnienie Ci młodzi ludzie udowodnili, że warto mieć w życiu pasję!

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

1.PSP w Wilkowie
2.PSP w Lipiu
3.PSP w Błędowie
4.PSP w Gołoszach.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a najlepsza trójka również puchary i medale. Oprócz tego przyznano indywidualnie statuetki Króla Strzelców (Kacper Ostrowski – PSP Wilków) i Najlepszego Bramkarza (Rafał Błażejewski – PSP Lipie).

W dalszej części Turnieju odbył się mecz towarzyski między reprezentacjami z gimnazjów działających na terenie gminy: gospodarzy, czyli PG Błędów oraz gości – NG Wilków. Dopingowani przez własną publiczność gospodarze odnieśli spektakularne zwycięstwo.

Po właściwych rozgrywkach odbyły się także konkursy, w których udział mógł wziąć każdy zawodnik. Walczono o tytuł Najlepszego Żonglera (Karol Tworek – PG Błędów) i Króla Rzutów Karnych (Patryk Sypulski – PG Błędów). Wysokie wyniki uczniów błędowskiego gimnazjum to efekt m.in. corocznych turniejów międzyklasowych w tej dyscyplinie sportu. Są one jednocześnie okazją do udoskonalenia umiejętności, propagują zdrową rywalizację, a także wywołują wiele emocji.

W trakcie całego turnieju wszyscy uczestnicy mogli liczyć na zdrowy poczęstunek – kanapki, owoce, wodę i przepyszne ciasteczka – przygotowany przez uczennice kl. 2a i 3a Gimnazjum w Błędowie.

Miejmy nadzieję, że to sportowe święto podobało się wszystkim uczestnikom, a organizatorzy będą kontynuowali tę tradycję.

Zuzanna Wojtczak

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.