W nocy z wtorku na środę na drogach i chodnikach może zrobić się ślisko.
W wydanym komunikacie IMGW ostrzega przed oblodzeniem. - Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, temperatura minimalna przy gruncie od -3°C do -1 - czytamy.
Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska w powiecie grójeckim oceniono na 70 procent.
Alert obowiazuję od godziny 1:00 do godziny 9.00 w środę 8 marca.













3 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
4 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
20 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia