Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

„Jabłka Grójeckie” na Międzynarodowych Targach Owocowo-Warzywnych w Berlinie

11 lutego 2019; 15:48

Informacja prasowa

1 komentarz

Fruit Logistica to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, z długą tradycją. Rokrocznie na początku lutego producenci ze wszystkich stron świata przyjeżdżają do Berlina zaprezentować swoje produkty. To doskonała okazja do poznania najnowszych trendów i innowacji w branży, a także nawiązania kontaktów handlowych.

News will be here

„Jabłka Grójeckie” zasilały polskie stoisko narodowe, zorganizowane przez Związek Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas trwających 3 dni targów (6-8 lutego br.) z naszymi regionalnymi produktami zapoznało się przeszło 80 000 zwiedzających. Przedstawiciele Stowarzyszenia Sady Grójeckie odbyli godziny rozmów na temat „Jabłka Grójeckiego” i przetworów.

W czasie trwania targów odbyło się kilkadziesiąt interesujących warsztatów i paneli dyskusyjnych, poruszających zagadnienia związane z rynkiem świeżych owoców i warzyw.

„Jabłka Grójeckie” znalazły się wśród 18 reprezentantów kraju, co jest niewątpliwie ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem najwyższej jakości.

Info: Stowarzyszenie Sady Grójeckie

TAGI:

Komentarze (1):

Sęk; 11 lutego 2019, 18:42

Widzialem relacje z targów FL
Firmy operuja milionami, a nie mogli przygotawać oferty w pełni po angielsku. Każdy produkt powinien byc indiwudalnie opracowany na te targi- reklama dzwignią handlu.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.