Jak nie my, to kto? Rodzinne niedziele artystyczne w Grójcu

28 lipca 2022; 09:08

Informacja prasowa

0 komentarzy

Jeśli chcesz kreatywnie i w ciekawy sposób spędzić wolny czas ze swoim dzieckiem Fundacja Stacja Relacja zaprasza do udziału w serii bezpłatnych warsztatów pod nazwą "Jak nie my, to kto? - rodzinne niedziele artystyczne"

Proponujemy ciekawe warsztaty i działania artystyczne. Co będziemy robić?

Stworzymy własnoręcznie czerpany papier, marmurkową zakładkę do książki, a także rozwiniemy własną kreatywność podczas sesji zdjęciowej, czy zabawy w teatr cieni. Używając przedmiotów z recyklingu stworzymy unikalne kompozycje.

Efekty wszystkich rodzinnych działań zostaną zaprezentowane podczas interdyscyplinarnej wystawy w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Zapisy

Zapisy na warsztaty przyjmujemy drogą mailową: stacjarelacja@wp.pl

W treści zgłoszenia prosimy podać: na które warsztaty chcą Państwo się zapisać, ilość i wiek dzieci oraz ilość rodziców/opiekunów, a także kontakt telefoniczny.

Uatrakcyjniamy ofertę kulturalną miasta

Projekt będziemy realizować w Grójcu, dla osób zamieszkujących Grójec i okolice. Dlaczego tu?  Powstają tu nowe osiedla, a bliskość Warszawy sprawia, że nasze miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób osiedlających się tu - są to głównie rodziny z dziećmi.

Wiele razy na forach lub podczas rozmów z mieszkańcami spotkaliśmy się z opinią, że w Grójcu mało jest wydarzeń kierowanych do rodzin z dziećmi. Dlatego Fundacja Stacja Relacja pragnie to zmienić, uatrakcyjniając ofertę kulturalną naszego miasta.

Możliwość wyjścia z domu

Potrzeba wyjścia z domu i spędzenia czasu z rodziną poza domem jest szczególnie duża teraz w czasach pandemii SARS CoV-2, kiedy przez ok. 2 lata społeczność była ograniczana i izolowana. Istotnym jest, że w czasie, gdy wiele rodzin przebywało w domu, dorośli wykonując pracę zdalną, a dzieci kontynuując edukację również zdalnie, relacje w rodzinie wystawione zostały na próbę, wiele z nich uległo rozluźnieniu, zdarzały się depresje, czego efekty trwają do dzisiaj. Chcemy poprzez serię warsztatów i działań artystycznych dać możliwość odbudowy więzi rodzinnych i społecznych, które ucierpiały w czasie pandemii. Rodzinne niedziele artystyczne to wspaniała propozycja na ciekawy i twórczy dzień poza domem. Zapraszamy!

Fundacja Stacja Relacja.

Projekt "Jak nie my, to kto? - rodzinne niedziele artystyczne. " jest dofinansowany dzięki Działaj Lokalnie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie W.A.R.K.A. przy wsparciu przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Grójeckiego, Gminy  Grójec, firmy TRANS-MED Dariusz Witkowski, Banku Spółdzielczego w Warce, Biowet Drwalew, Frostico Chłodnia, Prima Group i mieszkańców przekazujących 1 % podatku.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecka Policja prowadzi sprawę 81-latki i narkotyków wartych 2,4 mln zł Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła...
Zmarł wieloletni nauczyciel grójeckiego liceum W wieku 73 lat zmarł Waldemar Sitarski - wieloletni...
Ruszyła rejestracja na konferencję Mama wraca do pracy! Ale jak? Na zarejestrowanych będą czekały gotowe materiały drukowane...
Wiemy, kiedy kierowcy pojadą nowym wiaduktem nad torami w Warce PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. budują w Warce nad linią...
Katarzyna Dowbor spotka się z mieszkańcami Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...

Najnowsze ogłoszenia

Przyjmę do pracy przy eksploatacji... Przyjmę do pracy przy eksploatacji kontenerów biurowych, socjalnych.
Praca w fermie drobiu Zatrudnię do pomocy przy szczepieniu drobiu w m. Góra Kalwaria, w dniach...
Zatrudnimy opiekunki i opiekunów... "PRM Partner Sp. z o.o., jedna z wiodących firm opiekuńczych w...
Doradca klienta- Grójec Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta
Umiejętność postępowania...
Suszarka do Owoców Warzyw Ziół Grzybów... Suszarka do Owoców Warzyw Ziół Grzybów 6 półek Do Suszenia Przemysłowa

Firmy z Grójca i okolic

El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.