Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Jak zrezygnować z mięsa i jeść zdrowo?

29 września 2023; 13:37

Materiał promocyjny

Od długiego czasu planowałem zrezygnować z jedzenia mięsa i przejść na dietę wegetariańską. Na przeszkodzie jednak zawsze stały koszt takiego żywienia się oraz czas potrzebny na przygotowanie posiłków. Próbowałem już wiele razy przepisów znajdowanych w internecie, jednak zawsze były dla mnie zbyt skomplikowane i traciłem na nie mnóstwo czasu. Prostsze niestety nie miały smaku i nigdy nie były wystarczająco sycące. Próby stołowania się w restauracjach i barach szybkiej obsługi, oferujących dania wegetariańskie, też nie były owocne. Dopiero catering dietetyczny umożliwił mi zmianę mojego stylu żywienia.

News will be here

Jakie możliwości daje catering dietetyczny?

Na catering dietetyczny Grójec natknąłem się przy okazji poszukiwania sensownych rozwiązań, które umożliwiłyby mi sprawniejsze przejście na wegetarianizm. Okazało się, że rozwiązanie to jest dużo tańsze, niż zamawianie każdego posiłku w restauracji, ponieważ w ramach zamówienia na dzień otrzymuję aż 5 posiłków. Dzięki temu nie muszę szykować nic więcej do jedzenia. Wybór różnych rodzajów diet jest bardzo duży i pozwala na dopasowanie odpowiedniej dla każdego. W moim przypadku najlepszym wyborem okazała się oferta Dietific. Po krótkiej konsultacji z obsługą klienta wybrałem plan veggie flexi, który w menu zawiera białko pochodzące z nabiału i jaj, ale umożliwia też zamawianie posiłków całkowicie pozbawionych produktów pochodzenia zwierzęcego.

 

Zalety fit cateringu.

Po upływie miesiąca zrozumiałem jak istotne zalety posiada dieta pudełkowa. Przede wszystkim mój budżet domowy znacząco się poprawił. Mimo obaw koszt subskrypcji okazał się niższy, niż moje dotychczasowe formy wyżywienia. Poza pieniędzmi oszczędzam również czas, który do tej pory poświęcałem na szykowanie sobie posiłków. Szykując jedzenie do pracy i gotując obiady spędzałem mnóstwo czasu w kuchni. Teraz codziennie otrzymuję zestaw pięciu posiłków, które pokrywają moje całe dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Ilość kalorii, które chcę spożywać, wybrałem przy wyborze diety, dzięki czemu mam lepszą kontrolę nad moją wagą. Fit catering wszystkie posiłki dostarcza w hermetycznie zamkniętych opakowaniach, dzięki czemu można je ze sobą zabrać wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli je zjeść. W przypadku dań przeznaczonych do jedzenia na ciepło wystarczy podgrzać je w mikrofali, co jest bardzo wygodne i praktyczne. Dużą zaletą jest też fakt, że wszystkie dania są komponowane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu są one zbilansowane i pełnowartościowe.

 

Catering dietetyczny może być smaczny!

Największym zaskoczeniem było dla mnie to, że catering dietetyczny może smakować naprawdę dobrze. Przed pierwszym zamówieniem byłem przekonany, że jedzenie będzie bez smaku, jednak rzeczywistość okazała się inna. Wszystkie potrawy są doprawione i świetnie ugotowane. Aż trudno uwierzyć w to, że kucharze nie używają w ogóle białego cukru, soli kuchennej i polepszaczy smaku. Składniki używane do przygotowania dań są tak dobrane, że idealnie się komponują, podkreślając smak całej potrawy. Kuchnia oferowana przez fit catering udowadnia, że nie wszystko co zdrowe, musi smakować źle lub być bez smaku.

 

Dla kogo nadaje się catering dietetyczny?

Po swoim przykładzie wiem, że dla każdego znajdzie się odpowiednia dieta pudełkowa. W ofercie firm takich jak Dietific znajdują się rozwiązania zarówno dla osób, które poprostu szukają ułatwienia w codziennym życiu poprzez zdjęcie z siebie obowiązku gotowania, jak i dla tych, którzy mają określone cele możliwe do osiągnięcia poprzez odpowiednią dietę. Oferta obejmuje świetnie skomponowane menu dla osób, które chcą się odchudzać, oraz takie, które umożliwią osiąganie lepszych wyników sportowych ludziom żyjącym aktywnie. Również osobom, które ze względu na choroby muszą zrezygnować z niektórych składników spożywczych catering dietetyczny jest w stanie zaoferować dobre rozwiązanie.

Dieta pudełkowa okazała się dla mnie najlepszym rozwiązaniem problemu z przejściem na dietę pozbawioną mięsa. Dzięki Dietific rezygnując z jedzenia mięsa nie musiałem rezygnować z właściwego zbilansowania mojego jedzenia. Mogę polecić to rozwiązanie dla każdego, kto chce bez uszczerbku na zdrowiu przejść na wegetarianizm.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.