Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Janusz Karbowiak: Zmienimy styl pracy Rady Powiatu!

7 listopada 2018; 08:53

Grojec24.net

69 komentarzy

Październikowe wybory zmieniły scenę polityczną w radzie powiatu grójeckiego. PiS traci władzę na rzecz lokalnych komitetów i SLD.

News will be here

Portal Grojec24.net zapytał radnego Janusza Karbowiaka, jak będzie wyglądało sprawowanie władzy w powiecie. - Rządy muszą być odmienne. Nie może być tyle buty i arogancji, co w minionej kadencji – podkreśla Janusz Karbowiak. Twierdzi, że rządzący powiatem w kadencji 2014-2018 PiS pozostawił po sobie wiele nierozwiązanych spraw. Największą i najtrudniejszą z nich jest tragiczna sytuacja grójeckiego szpitala. - Bardzo ważne są drogi i oświata – podkreśla.

- Nasi poprzednicy zostawili nam wiele problemów do rozwiązania. Największym problemem jest służba zdrowia. Sytuacja grójeckiego szpitala jest tragiczna, dlatego zdecydowaliśmy się na zwołanie nadzwyczajnej sesji rady powiatu. Zapewne trzeba będzie podejmować drastyczne działania w sferze służby zdrowia – mówi radny Karbowiak.

Dodaje, że radni nie znają szczegółów sytuacji finansowej, ponieważ od dwóch, trzech lat prezes nie przedstawiała wyników finansowych spółki.

- Znamy sytuację w SPZOZ w Nowym Mieście. Nie jest łatwa, ale przynajmniej szpital nie ma problemów z kadrą medyczną i pielęgniarską. W Grójcu takie problemy niestety są – wskazuje nasz rozmówca

- Jesteśmy przygotowani do objęcia władzy. Przeprowadzimy audyt działań poprzedniej władzy – zapewnia Karbowiak. Zapowiada współpracę z opozycją. - Chcemy całkowicie zmienić styl prowadzenia sesji rady powiatu. Nie będzie tak, jak do tej pory, że radny nie mógł się swobodnie wypowiedzieć. Kiedy wypowiadał się nie po myśli rządzących powiatem, przewodniczący rady zabierał mu głos. Na nieprawomyślnych radnych nakładano kary finansowe – wspomina Janusz Karbowiak. - Wicestarosta nie będzie już mówił do radnego: „zamknij mordę i głosuj” - dodaje. Dopytujemy, czy takie wypowiedzi się zdarzyły podczas sesji rady powiatu. - Zdarzały się jeszcze gorsze... - podkreśla nasz rozmówca.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Grojec24.net w składzie nowych władz powiatu znajdą się radni: Krzysztof Ambroziak, Jolanta Sitarek, Krzysztof Fiks, Paweł Siennicki, Janusz Karbowiak oraz Andrzej Zaręba.

TAGI:

Komentarze (69):

czytelnik; 7 listopada 2018, 10:07

Myślałem, że redakcja ma większe wyczucie co do autorytetów lokalnej polityki. Manipulant Karbowiak już niedługo będzie miał problemy w związku ze swoją gangsterską działalnością przed wyborami.

new; 7 listopada 2018, 10:11

Dzięki Bogu, udało się odsunąć od władzy niedouczonych prostaków. Miejmy nadzieję, że standardy sprawowania władzy zostaną zmienione i wróci normalność do tego samorząd. Do zrobienia jest bardzo dużo i niewątpliwie rozliczymy tych co dziś władzę obejmują. Powodzenia !

bank; 7 listopada 2018, 10:27

Standardy haha, koń by się uśmiał. Żołnierzyki PSL-u znowu zaczną zadłużać Powiat, taka normalność

Ok ; 7 listopada 2018, 11:26

Dobry, trafny tekst

do czytelnik; 7 listopada 2018, 11:41

napisz tekst do redakcji pod nazwiskiem, a nie anonimowo oskarżasz

mieszkanka; 7 listopada 2018, 12:24

Ambroziak będzie Starostą !!!!

xxx; 7 listopada 2018, 12:52

A ŚCISŁOWSKI PREZESEM PCM

new; 7 listopada 2018, 13:19

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

WGR; 7 listopada 2018, 13:36

czy to prawda panie czytelniku ze masz kwity na Artura B.który podziękował za współprace z tobą,a jak już wszystkich pozamykasz to pamiętaj wówczas przyjdą po ciebie

new 2; 7 listopada 2018, 13:55

Panie Januszu,pracownicy starostwa czekają na normalność która wróci 19 listoada dziękujemy

do czytelnik; 7 listopada 2018, 14:22

czy Twój portret wisiał w szkole w Częstoniewie?

czytelnik; 7 listopada 2018, 15:22

wisiał,ale krótko

Do Karbowiaka; 7 listopada 2018, 19:20

Jak może pan być tak bezczelny. Zadłużyliście powiat na olbrzymią sumę,prywatyzowaliście szpital, podpisaliście różne zobowiązania, których nie można było przerwać itd. Dziś oskarżacie PiS, który zniwelizował część długu waszych rządów i uratował szpital przed złodziejstwem. Pan wie o czym piszę. Jeżeli piszę nieprawdę, proszę sięgnąć po wiedzę na naszym portalu. Są artykuły mówiące prawdę o waszych działaniach.

Grójczanin ; 7 listopada 2018, 19:32

Nie wierzę!!! Starosta do radnych w ten sposób?! Jak sobie na to pozwolili?

cały ja; 7 listopada 2018, 19:47

gargamela i klakiera smerfy załatwiły

Do grojczanin; 7 listopada 2018, 20:19

Nie starosta tylko vice starosta. Zadłużenie szpitala to głównie wina dyrekcji szpitala. Pełna olewka... Ważne żeby oni mieli w kieszeni. A PiS rzeczywiście pomógł. Niestety bałagan sprzed kilku lat nie ogarnie się w ciągu roku czy 2 lat

Nosacz; 7 listopada 2018, 20:31

Haha dobre sobie plepleselaczki chcą wrócić do rządów w powiecie. Powodzenia życzę 🤣

Szpital; 7 listopada 2018, 21:47

Panie Karbowiak spróbuje odkłamać pańską wypowiedź.To PSL w latach 2010-2014 zadłużył szpital na prawie 13 mln,przez te 4 lata zapomnieliście o szpitalu grójeckim,nie inwestowaliście w sprzęt i aparaturę medyczna ,wiekszość oddziałów pamięta lata pięćdziesiąte.Nie potrafiliście pozyskać dla szpitala środków z zewnątrz,Pokazaliście że jesteście mierni .

Ok ; 7 listopada 2018, 22:11

Co teraz gargamel zrobi?

Ciekawska; 7 listopada 2018, 22:17

To teraz pole do popisu dla nowej rady i starosty, w końcu szpital to spółka z udziałami starostwa. Tylko w tym nowym upolitycznianiu służby zdrowia nie zapomnijcie o pacjentach. Macie 5 lat. Zamiast zrzucać na poprzedników winy, pokażcie na co Was stać, pokażcie, że się da. Może warto wziąć była za rogi nie oglądając się na nieudolnych poprzedników. Trzymam kciuki. Przekonajcie mnie i innych mieszkańców powiatu, że warto było Wam dać swój głos.

Do szpitala ; 7 listopada 2018, 23:09

Skoro pis tak dobrze rzadzil dlaczego przegral

Do zwycięzców; 8 listopada 2018, 08:13

Czy w Grójcu to nie PSL został znokautowany.Widać to na przykładzie wsparcia burmistrza w Grójcu przez Maliszewskiego i cały PSL.

wgr; 8 listopada 2018, 09:28

Przerażają mnie komentarze niektórych - chyba że są pisane przez bezpośrednio zainteresowanych . Podsumujmy - szpital stracił płynność finansową, na eksponowanych stanowiskach w szpitalu zatrudnili - cieciów. Wysprzedali Nową Wieś, podpisali niekorzystne umowy bez przetargów na dostawę gazu dla naszych jednostek powiatowych na grube miliony, do każdej inwestycji podpisywali umowy na roboty dodatkowe ( przy budowie drogi w Błędowie na wywóz ziemi w ilości 11 tys. m3 ? - przekręt ). Nie byli w stanie pozyskać pieniędzy na inwestycję drogową w Pniewach i Grójcu - mimo, że były takie możliwości. Standardy sprawowania władzy doskonale ujął Pan Karbowiak . Chcecie żeby dalej rządził Piątkowski - który ma wykształcenie zawodowe i obycie prostaka ?

do wgr; 8 listopada 2018, 12:06

Zgadzam się, z wypowiedziami niektórych piszących, że powiat źle zarządzał szpitalem, ale niestety musimy wiedzieć, że zarządzającym nie można nic zarzucić ponieważ, do utrzymania ma dwa molochy a mianowicie szpital w Nowym Mieście. Szpital ten był dotowany przez 4 lata a zapomniano o naszym szpitalu. Jaki był w tym cel proszę zapytać marszałka.

zdzich; 8 listopada 2018, 12:41

Chcecie inwestować w szpital, proszę bardzo to się chwali róbcie dobre rzeczy mam tylko nadzieję że również poprawicie sytuację placówek oświatowych w gminie a zwłaszcza szeregowych pracowników obsługi bo o nich nikt się nie martwi i nikogo jak do tej pory nie obchodziło że pracują po 11-12 godzin dziennie za 1540zl na rękę

do Karbowiaka; 8 listopada 2018, 14:21

Wytyka pan błędy PiS-owi. Przypomnę co wy robiliście ze szpitalem a jak trzeba co robiliście jak rządziliście. Otóż odnalazłem artykuły dotyczące szpitala; z 15 maja 2014 r. "NIK o grzechach grójeckiego szpitala". Następny z 7 marca 2014r. "Polsat : To nie jest szpital dla starszych ludzi". Następny z 5 marca 2014r. "Media o kontrakcie dla szpitala". Bardzo interesujący artykuł z 3 marca "Fakt o skandalu z udziałem grójeckiego szpitala". Bardzo polecam

Antoni; 8 listopada 2018, 14:40

Zapomniała Pani pani Teresko wspomnieć że skandal polegał na tym że grójecki szpital dostał wtedy kontrakt o który bezskutecznie ubiegały się warszawskie szpitale. Szkoda że pisowski zarząd powiatu i szpitala były opisywane tylko w kontekście nepotyzmu oraz upadku szpitala

Antek; 8 listopada 2018, 15:11

W ostatniej kadencji wielokrotnie załatwiłem wiele spraw i muszę przyznać że zawsze bardzo sprawnie i bezproblemowo. Pracownicy zmienili swoje podejście do interesanta na korzyść z czym jeszcze kilka lat temu było różnie. Miałem przyjemność kilka razy rozmawiać z panem Vice starostą i nie wiem skąd takie opinie ??? Kompetentny człowiek, który zawsze udzielał rzeczowych odpowiedzi, zorientowany w przebiegu inwestycji i co istotne jasno i wprost udzielał prawdziwych odpowiedzi, które zawsze znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Być może swoją postawą jest niewygodny dla niektórych, szczególnie tych których odciął od władzy i stąd takie słowa ???? Jedno jest pewne to bardzo transparentny człowiek.

mieszkanka Grójca,były pracownik PCMG; 8 listopada 2018, 15:13

Dobrze by było skończyć z zapiekłością i złośliwością.To w niczym nie pomoże.
Panu Karbowiakowi oraz przyszłemu Zarządowi Powiatu życzę ,aby znaleziono zaangażowanego zarządzającego ,który przy pomocy Rady Powiatu wprowadzi porządek w szpitalu w Grójcu.

mieszkanka; 8 listopada 2018, 15:39

W tym całym przepychaniu się do stołków brakuje Panom z PSL-u dbałości o dobro mieszkańców powiatu !!! Liczy się tylko kto jest przy władzy i w jaki sposób zwalczyć radnych Pis-u. Nie przypominam sobie aby poprzednia kadencja sprawowana prze PSL wyróżniała się szczególnie w poziomie przeprowadzanych dyskusji podczas sesji, mam wrażenie, że było jeszcze gorzej !!! no ale pamięć ludzka bywa ulotna, szczególnie jeśli chodzi o swoje grzechy, panuje totalna amnezja !!!!

cwaniak; 8 listopada 2018, 18:38

Pan Piątkowski wreszcie będzie nos nisko nosił. ..żołnierzyk pisu hehe

Twój nick:; 8 listopada 2018, 19:14

Do:Antka
Chyba jako jedyny tak sądzisz

cyc; 8 listopada 2018, 19:26

Skąd taka pewność cwaniak?

do mieszkanki; 8 listopada 2018, 19:33

Z całą pani wypowiedzią się zgadzam. Na potwierdzenie podam artykuł, który znajduje się na naszym portalu. "Gorąca sesja w Grójcu" z 2 grudnia 2013r. oraz z 3 grudnia 2013r. "Sesja Rady Powiatu Grójeckiego". Ciekawy artykuł jest z 12 listopada 2014r. "Rolowany powiat" Do Antoniego napiszę tylko, że nie jestem żadną Tereską. Umiem czytać. Do upadku szpitala przyczynił się PSL i PO po prywatyzacji.

real do wgr; 8 listopada 2018, 20:14

Szanowny rejestratorze powiatu grojeckiego,proponuje zapoznaj sie z twardymi faktami finansowymi powiatu grojeckiego a zmienisz zdanie gospodarka finansowa w ostatnich czterech latach zostala uzdrowiona po 16 latach zarzadzania przez PSL-Powiat Sprawny i Przyjazny tak takie sa fakty Karbowiak i spolka zadluzyli powiat grojecki ale w swietle reflektorow na tle Maliszewskiego i Struzika sa zbawcami grojeckiego,na prezesa PCM juz zglasza sie P Agata Z na staroste proponuje P Pawla S a na przewodniczacego rady P Andrzeja Z natomiast to wszystko niech uzupelni najbardziej wartosciowy pan Jan M ktory jest czlowiekiem wielkiego serca skarbnikiem niech bedzie prezes z Bialej Rawskiej pan Adam a nad wszystkimi niech czuwaja wszyscy dziekani i proboszczowie z calego powiatu grojeckiego Szczesc wam Boze

Histeria; 8 listopada 2018, 20:18

Powiedział żołnierzyk Pslu 🤣

@; 8 listopada 2018, 20:38

Pora coś zrobić z tym szapisałem.starsi ludzie nie chcą wsiadać do karetki jak mają świadomość że jadą do grojcu mówią ze umierac to wola w domu.opinia jest straszna.nikt tam niechce trafić a już na oddział wewnętrzny napewno nie ma sprzętu ani kadry.Kozienice za to są oblegane,opinie są super ze lekarze z powołanie ze diagnozy szybkie i trafne.czy chodzi tylko o pieniądze czy czynnik ludzki zawodzi.

PGR; 9 listopada 2018, 09:17

Jeźeli sìę zwaźy cały wywiad Karbowiaka,to PSLpnie się do władzy aby zrealizować cele,które politycznie nie mogli zrealizować wcześniej . Kwintesencją miłości do słuźby zdrowia są jego słowa z wywiadu,,Zapewne trzeba będzie podejmować drastyczne działania w sferze słuźby zdorwia"Przecież zwolnienie paru cieciów,ktorzy obciążali
budźet szpitala powinno sprawę załatwić ale to ma być rozwiązanie drastycznie.Ta drastyczna miłość PSL-actwa do ģrójrckiego szpitala trwa od chwili przekształcenia go w spólkę prawa handlowego Nie trenowali tego pomysù na mniejszym organizmie nowomiejskim ale eksperyment podjęli na większym.Obecnie Karbowiaczek połowicznie wychwala ten mniejszy.Najmocniej wkurzeni są na sor z projektu unijnego bo komplikuje to im pomysły w szybkim załatwieniu tego szpitala.Obecnie po dołączenie SLD specjalistów od przekształceń i uwłaszczania się uznali,źe mogą robić drastycznie,bo pisiory za mało nawieźli kasy i te ich trzynaście milionów długu za rzadów PiS wywietrzało.Głupotą byłoby mówić,źe szpital grójecki jest w dobrej kondycji.Jednak spieprzyć jest łatwo ale naprawa trwa dłużej. PiS najgorszą koalicję jaką zawarł to z Dobrzyńskim.On za sprawą ruszenia do przodu przykrył rządy Górskiego czy prawdziwego PSL -aka trudno dociec.Jednak łatwo jest ustalić ,źe całe siedlisko z częścią ziemi po instytucie w Nowej Wsi kupili Krzyźanowscy za rządow PSL.Teraz się mówi,źe to wszystko opieprzyli pisiory.Kiedy na radzie nadzwyczajnej nikogo nie powalono na podłogę ,to szanowna redakcja zapytała ,jak Karbowiaczku będziesz rzadził.Jego odpowiedz ,w słuźbie zdrowia drastycznie.

Dobrze zorientowany!!!; 9 listopada 2018, 13:51

PSL przecież nie wystawiał list w ostatnich wyborach samorządowych do powiatu ani do gminy. Skąd tyle jadu powiatowa swołoczy??? Ps. Antek nie zachwycaj się tak konfidentem vice bo nie ma czym, on po prostu przez 3 lata prowadził kampanię wyborczą udając grzecznego i kompetentnego. W rzeczywistości to prostak bez obycia, a wiem to z sesji rady powiatu.

ulubieniec DO.; 9 listopada 2018, 17:21

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

PW; 9 listopada 2018, 22:47

Do wgr. A czy to prawda, że nowi członkowie zarządu nie mają nawet wykształcenia zawodowego? Mówi się o jakimś OHP?

Antek; 10 listopada 2018, 13:21

Do twój Nick: ja jeden i ponad 1000 wyborców którzy oddali swój głos poparcia dla Pana Piątkowskiego.
Do dobrze zorientowany: nie wiem jak można udawać kompetentnego albo się nim jest albo nie. Ja uważam że to bardzo kompetentny człowiek a wykształcenia nie należy stawiać na pierwszym miejscu, bo istotne jest to że jest uczciwym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia dobro mieszkańców i wypełnia swoje obowiązki bardzo dobrze. W Twojej wypowiedzi nie ma nawet jednego merytorycznego zarzutu a mówienie o kimś że jest prostakiem świadczy tylko o Twoim niskim poziomie orientacji.

Antoni; 10 listopada 2018, 16:03

Uczciwi ludzie nie kupują głosów za wódkę. Można długo myć ręce, a smród i tak zostanie.

wyborca; 10 listopada 2018, 16:24

do ANTEK HAHAHAHA!!!!!!!!!!, Panie Darku fajny dowcip. a ja jako mieszkaniec Częstoniewa coś wiem. pozdrawiam

Dobrze zorientowany do Antka; 10 listopada 2018, 17:41

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Bubu; 10 listopada 2018, 20:26

Rządził Caryca, teraz rządzi Maliszewski

Bubu; 10 listopada 2018, 20:34

Panie zorientowany, gdyby PSL wystawił kandydatów pod swoim szyldem to miałby wynik gorszy od SLD, a tak są u władzy. I jeżeli PSL nie miał kandydatów to czemu na rozmowy koalicyjne stawia się Mirosław.

Star; 11 listopada 2018, 08:41

Powiat przeszedł z jednych niekompetentnych rąk do drugich. Nie wiadomo czy płakać, czy śmiać się. PiS przerąbał wszystko, co możliwe, a spragniony PSL wskakuje na stołki. Nie rozlicziono PSL-u za poprzednią kadencję, nie rozliczy PSL PiS- su za ostatnią.

Robi; 11 listopada 2018, 12:03

Do Bubu w pełni się zgadzam czemu Panowie Pslaki nie mieli na tyle odwagi, żeby startować z jednej listy pod szyldem PSL ???

s.o.s.; 11 listopada 2018, 18:24

Nie ma znaczenia gdzie sìę PSL ukrył.Trzeba im pogratulować.PiS przegrał na własne źyczenie.Tak jak to kiedyś zrobił Wałęsa wspierając lewą nogę.Wystarczy popatrzeć w powiecie,jak sìę umacniała nomenklatura,która na nich nie głosowała. Na pewno nie głosowali ci sadowniczy,którzy czekali w kolejkach pod skupami a dostali mandaty.Szpital,który stał się zarzewiem konfliktu.W związku z tymi PiS osiągnął dobry wynik ale musi odrobić lekcjè bo za 5 lat nawet śladu po nich nie zostanie.

Do s.o.s; 11 listopada 2018, 20:03

Nie zgadzam się, że PiS przegrał, ale tak jak w poprzedniej kadencji brakowało im większości do rządzenia. Mandat nie wziął były starosta i tyle, który powinien zrobić audyt a go nie zrobił. Dzięki Bogu nasz szpital jeszcze istnieje. Za rządów PiS go ocalił. Bo już śladu po nim by nie było. PO i PSL się dzielił jak swoim. Teraz nie wiem co to będzie czy mogą sprzedać.

real; 15 listopada 2018, 18:36

Jakos ucichla dyskusja i fanfary na czesc peselakow i sld czyzby sie cos zmienilo?przeciez nie bylo mrozu i zielonej koniczynki nie zmrozilo to moze zaczyna usychac bo rok byl suchy a moze afrykanski pomor swin mysle ze sie podniosa za 5 lat a w razie powazniejszej choroby do szpitala do grojca albo do nowego miasta tam ich wylecza zycze zdrowia

Dziadzia; 15 listopada 2018, 19:22

Ciemno wszędzie,głucho wszędzie,Co to będzie,co to będzie?

jaćka; 15 listopada 2018, 22:26

Niech się wykażą nowi włodarze, to wszystko jest proste jak się za to nie odpowiada. Miejmy nadzieję ,że nowi rządzący będą mieli wiele pomysłów jak uzdrowić i uleczyć wszystkie bolączki bo wszystko co było możliwe zostało sprzedane (przez rządzący wtedy PSL ) więc się więcej nie da .. zawsze jakimś kredytem można się podratować.....

SAM; 16 listopada 2018, 07:42

Cały artykuł jest śmieszny, poczynając od jego tytułu: zmienimy styl pracy Rady. Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że nie ma najmniejszej możliwości wyłonienia dobrej rady, składajacej się z ludzi naprawdę chcących i potrafiących coś dobrego zrobić. Pokazuje to historia wszystkich ostatnich rad i wybranych starostów. Kompletny brak kompetencji, prywata, niedouczenie, niemoc i dziadostwo. Ziemia Grójecja zasługuje na to by wreszcie ktoś to zmienił. Musi powstać stowaryszenie gmin powiatu, którego Zarząd będą stanowili przywódcy z poszczególnych gmin, z odpowiednim budżetem i zadaniami. Ono powino wziąć na siebie rolę programatora nowego otwarcia w walce o właściwe miejsce Ziemi Grójeckiej w naszym kraju.

Star; 16 listopada 2018, 07:59

Powiat powinien prowadzić politykę zrównoważonego rozwoju. Wielkim polem dla tej polityki jest budowa dróg. Nigdzie indziej na świecie nie ma tak wielkiej tonażowo produkcji skupionej na małym obszarze, jak w baszym powiecie. Stąd drogi powinny być w całości wykonane z najwyższą jakością i wytrzymałością, gdyż wywozi się po nich miliony ton owoców.

Sad; 16 listopada 2018, 08:42

Ziemia Grójecja to wielkie słowo i wielka wartość. Ale nikt do tej pory, nie wydobył z tego żadnej wartości dodanej w sensie ekonomicznym, bo nikt z tych, którzy powinni, nie miał pojęcia co to jest.

Ziemia; 16 listopada 2018, 16:12

Powiat to nie sama ziemia grójecka.Zgodzę się z tym ,ze kaźda gmina wystawia swojego kandydata na starostę pod głosowanie rady.Czas odpolitycznić samorządy.

zdzisek; 16 listopada 2018, 18:44

Ciekawe jak nowy starosta się odnajdzie i co zrobi dla gminy i ludzi przede wszystkim,w każdym razie powodzenia.

www; 16 listopada 2018, 19:12

dla gminy jakiej GRÓJEC??. to musi być z grojca. Czekam na te zmiany

Dariusz; 16 listopada 2018, 19:41

Ja stawiam na Ambroziaka,przede wszystkim wykształcony z przygotowaniem.

wyborca; 16 listopada 2018, 21:00

Do Dariusza napiszę, że nie pamięta, iż ten pan którego promuje już był wybrany przez społeczeństwo w poprzednich kadencjach i pytanie co zrobił dla ludzi.- Pozwolił zadłużyć powiat na ogromną sumę, wyprzedać majątek powiatu a na dokładkę zostawił szpital w przerażającym stanie.

Dariusz; 17 listopada 2018, 03:54

Wcześnieg były rządy Maliszewskiego i Maryjana Wielkiego.Teraz czas na kompetencje czyli technokratów w osobie Ambroziaka.Szpital wpuścił do kanału Różyczki.

do Dariusza; 17 listopada 2018, 12:34

Zgadzam się, że szpital wpuścił do kanału Różycki,ale czy pan Ambroziak nie był radnym w czasie pełnienia rządów o których pan pisze?

Jadwiga ; 17 listopada 2018, 23:40

Panowie radni➖ bezradni czas do roboty.Pokażcie co potraficie.Na pierwszym planie SZPITAL doprowadzić do dobrej kondycji finansowej.Po zakończeniu waszej kadencji porozmawiamy.Do zobaczenia 😊

Jadwiga ; 17 listopada 2018, 23:52

Może nie do zobaczenia a do rozliczenia na koniec kadencji.

Do Jadwigi; 18 listopada 2018, 14:06

Jadwiga za pięć lat to wszystko zdaźyć się moźe,nawet cuda.Za m..dę trzeba trzymać od początku.Społeczny nadzór wskazany i to w dwóch szpitalach a nie wrzucać problemów nowomiejskich w grójecki szpital i go topić.

Jadwiga ; 18 listopada 2018, 15:29

Czy ktoś mi wytłumaczy co oznaczają cyferki między wierszami ja ich nie pisałam.Może odpowie p. administrator.

Kibic; 19 listopada 2018, 13:20

Przegrana PSL juź nabiera kształtu.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.