Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Janusz Kondratiuk poprowadzi warsztaty filmowe w Grójcu

5 listopada 2014; 11:03

Grojec24.net

0 komentarzy

Zapraszamy do udziału w warsztatach, które poprowadzi znamienity scenarzysta i reżyser Janusz Kondratiuk, twórca m.in. hitów takich jak: „Dziewczyny do wzięcia”, „Złote runo” czy „Noc Świętego Mikołaja”.

News will be here

Warsztaty filmowe to niesamowita okazja, by zdobyć cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną, rozwijać swoje pasje i być może... odkryć nowy talent!


Warsztaty skierowane są do wszystkich osób powyżej 17 r.ż. posiadających podstawową wiedzę o filmowaniu. Wymagany jest własny sprzęt do pracy przy filmie- kamera, aparat fotograficzny z funkcją nagrywania filmów, a nawet lepszej klasy telefon.  Zajęcia odbywać się będą w Galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury w co drugi weekend. Pierwsze zajęcia odbędą się 25 i 26 listopada 2014 roku.


Zakres tematyczny zajęć obejmuje scenariusz, plan zdjęciowy, udźwiękowienie, oświetlenie, montaż. Warsztaty będą podzielone na bloki teoretyczne i praktyczne, podczas których uczestnicy będą pracować nad własną, autorską produkcją filmową.


Zgłoszenia przyjmujemy do 17 listopada 2014 roku na adres e-mail: warsztaty@gokgrojec.pl. W zgłoszeniu proszę podać swoje dane, numer telefonu kontaktowego oraz umotywować swoją chęć wzięcia udziału w Warsztatach Filmowych.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.