Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Jasełka w Publicznej Szkode Podstawowej nr 3 w Grójcu

22 grudnia 2014; 09:59

Grojec24.net

0 komentarzy

Fot. PSP nr 3 w Grójcu

Tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Grójcu są jasełka przygotowywane przez uczniów szkoły pod opieką nauczycieli.

News will be here

W tym roku dzieci występowały trzykrotnie, poczynając od 17 grudnia 2014.  W ubiegłą środę odbyły się jasełka dla rodziców, w czwartek z kolei dla przedstawicieli jednostek samorządowych, służb oraz straży, a także wszystkich uczniów i pracowników szkoły. W piątek natomiast jasełka zostały wystawione dla najmłodszych przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 4 w Grójcu oraz dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu.


Uczniowie szkoły w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej z dużym zaangażowaniem odegrali historię z Betlejem, przeplataną najpiękniejszymi kolędami wykonanymi przez chór szkolny prowadzony przez Panią Justynę Krawczyk.


Dyrektor Szkoły Beata Górecka, pracownicy oraz dzieci składają podziękowania dla wszystkich gości, którzy zaszczycili swoją obecnością. Serdeczne podziękowania należą się również sponsorom: C.S.I. „Jedność”, Ferrero Polska, BMB Sp. z o.o., firmie Chaber oraz Pepsi- Cola, dzięki którym każde dziecko uczęszczające do szkoły otrzymało paczkę świąteczną pełną słodyczy.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.