• Trakt Królewski w Grójcu
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec

Jest akt oskarżenia ws. seryjnego gwałciciela z Mogielnicy

  • Dental Atelier - stomatologia i medycyna estetyczna w Grójcu
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Autoryzowany sklep i serwis Viessmann w Grójcu
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche

Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie seryjnego gwałciciela, który atakował kobiety w Łódzkiem i Śląskiem. Jedna z nich została zamordowana - informuje Radio RMF FM.

Jak podaje gazeta "Jabłonka" na swojej stronie internetowej, chodzi o Konrada J., mieszkańca Mogielnicy. RMF FM opisuje, że 31-latek zawsze działał tak samo - wyjeżdżał z domu dostawczym samochodem i szukał kontaktu z prostytutkami, które oferowały swe usługi przy drogach. Potem zabierał kobietę do lasu i tam wiązał, bił, gwałcił, a na koniec jeszcze okradał. Schemat jego działania zawsze był taki sam.

Jak czytamy na stronie rmf24.pl, oceniający zachowanie mężczyzny biegli nie mieli wątpliwości - to seryjny gwałciciel.




Komentarze (13)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne





  • Miejsce na Twoją reklamę

Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę