Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Jutro protest rolników w Grójcu. Policja apeluje do kierowców

8 lutego 2024; 14:53

Informacja prasowa

5 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W najbliższy piątek, 9 lutego, kierowcy muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść pewne utrudnienia również na drogach. Jutro w Grójcu w rejonie rond przy ul. Piotra Skargi i Armii Krajowej na DK-50 planowany jest protest rolników.

News will be here

W dniu 9 lutego 2024 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Grójcu w rejonie rond przy ul. Piotra Skargi i Armii Krajowej odbędzie sie protest rolników. W ramach protestu możliwy jest przejazd ciągników rolniczych na trasie DK-50 na odcinku Grójec - Konie - Mszczonów.  

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży, skorzystanie z innych dróg oraz o uwzględnienie dłuższego niż zwykle czasu dojazdu. Nad bezpieczeństwem przejazdu oraz płynnością ruchu będą czuwać funkcjonariusze Policji.

Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń zarówno policjantów, jak i innych zaangażowanych służb.

Zachęcamy również do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (5):

Tragedia ; 8 lutego 2024, 19:46

Nigdy nie będę za chłopami. Głosowali na maliszewskiego a on blokuję rozwój Grójca. Wszędzie chcielibyście swoje jablonki a my chcemy rozwoju Miasta Grójec

Biedny sadownik ; 8 lutego 2024, 20:04

Czy 09.0.2.2024.jest pokaż biedy ciągników po 500000 zł.

ten sam; 8 lutego 2024, 20:39

Jaki jest cel tego protestu w tej formie. Utrudniacie tylko życie normalnych mieszkańców i użytkownikom tych dróg. Gdzie Ci Wasi wodzowie, wrócili już z Berlina.

Janusz; 9 lutego 2024, 10:52

Protest w tej formie to czysta głupota. Zamiast jechać do Warszawy i blokować tych darmozjadów w sejmie lub pod domy ministrów rolnicy tylko utrudniają życie zwykłym obywatelom. Protest jednych nie może być kosztem drugich. Czy rolnicy zdają sobie sprawę, że narażają inne firmy na ogromne koszty. Tak jak wcześniej już wspomniałem blokować sejm i domy ministrów odpowiedzialnych za to co się dzieje a nie blokowanie dróg.

xgn; 9 lutego 2024, 11:13

Na pewno w ten sposób zyskacie sympatię i solidarność społeczeństwa... Oprócz tego, że rrolnikom zawsze źle, co roku inne niscyńscie i nic się nie opłaca, to mentalnie wam się wydaje, że jest połowa XIX wieku, kosy na sztorc i jazda. Róbcie tak dalej, a za chwilę będziecie bardziej nielubianą grupą zawodową od policjantów i strażników miejskach.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.