Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Jutro protest rolników w Grójcu. Policja apeluje do kierowców

8 lutego 2024; 14:53

Informacja prasowa

5 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W najbliższy piątek, 9 lutego, kierowcy muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść pewne utrudnienia również na drogach. Jutro w Grójcu w rejonie rond przy ul. Piotra Skargi i Armii Krajowej na DK-50 planowany jest protest rolników.

News will be here

W dniu 9 lutego 2024 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Grójcu w rejonie rond przy ul. Piotra Skargi i Armii Krajowej odbędzie sie protest rolników. W ramach protestu możliwy jest przejazd ciągników rolniczych na trasie DK-50 na odcinku Grójec - Konie - Mszczonów.  

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży, skorzystanie z innych dróg oraz o uwzględnienie dłuższego niż zwykle czasu dojazdu. Nad bezpieczeństwem przejazdu oraz płynnością ruchu będą czuwać funkcjonariusze Policji.

Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń zarówno policjantów, jak i innych zaangażowanych służb.

Zachęcamy również do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (5):

Tragedia ; 8 lutego 2024, 19:46

Nigdy nie będę za chłopami. Głosowali na maliszewskiego a on blokuję rozwój Grójca. Wszędzie chcielibyście swoje jablonki a my chcemy rozwoju Miasta Grójec

Biedny sadownik ; 8 lutego 2024, 20:04

Czy 09.0.2.2024.jest pokaż biedy ciągników po 500000 zł.

ten sam; 8 lutego 2024, 20:39

Jaki jest cel tego protestu w tej formie. Utrudniacie tylko życie normalnych mieszkańców i użytkownikom tych dróg. Gdzie Ci Wasi wodzowie, wrócili już z Berlina.

Janusz; 9 lutego 2024, 10:52

Protest w tej formie to czysta głupota. Zamiast jechać do Warszawy i blokować tych darmozjadów w sejmie lub pod domy ministrów rolnicy tylko utrudniają życie zwykłym obywatelom. Protest jednych nie może być kosztem drugich. Czy rolnicy zdają sobie sprawę, że narażają inne firmy na ogromne koszty. Tak jak wcześniej już wspomniałem blokować sejm i domy ministrów odpowiedzialnych za to co się dzieje a nie blokowanie dróg.

xgn; 9 lutego 2024, 11:13

Na pewno w ten sposób zyskacie sympatię i solidarność społeczeństwa... Oprócz tego, że rrolnikom zawsze źle, co roku inne niscyńscie i nic się nie opłaca, to mentalnie wam się wydaje, że jest połowa XIX wieku, kosy na sztorc i jazda. Róbcie tak dalej, a za chwilę będziecie bardziej nielubianą grupą zawodową od policjantów i strażników miejskach.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.