Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Już 1 października 13.edycja Grójeckiej Dychy

13 września 2023; 12:35

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. materiały prasowe, archiwum Fot. materiały prasowe, archiwum

Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze zaprasza do wzięcia udziału w imprezie sportowej – Grójecka Dycha. To już XIII edycja naszego flagowego biegu, który cieszy się zainteresowaniem i sympatią nie tylko wśród zapalonych biegaczy, ale przede wszystkim najmłodszych uczestników i ich rodzin.

News will be here

W tym roku bieg odbędzie się 1.10.2023r. (niedziela) i jest częścią tryptyku biegowego, w którego skład wchodzą następujące biegi: Bieg Pilicy w Białobrzegach - 07.05.2023,   Grójecka Dycha w Grójcu - 01.10.2023 oraz Bieg Pułaskiego w Warce - 22.10.2023.

Jak co roku zapraszamy wszystkich małych i dużych do startu w swoich kategoriach wiekowych.

Dzieci i młodzież do Biegów dziecięcych, które odbędą się w godzinach 9.30 – 11:30; Biegi dziecięce i młodzieżowe będą rozgrywane na ulicy Armii Krajowej, na odcinku pomiędzy ulicami Piłsudskiego i Szpitalną, START i META na ul. Armii Krajowej przy Placu Wolności.

START biegu głównego (BIEGACZE, NORDIC WALKING na 10 km; SLOW JOGGING na 6 km) ul. Zbyszewska; META na ul. Armii Krajowej przy Placu Wolności.

Mamy również gratkę dla osób lubiących jazdę na rolkach. Dla Was przygotowaliśmy trasę 20km.

Rolkarze rozpoczynają rywalizację o godz. godz. 13:45. START i META biegu głównego (ROLKAR ZEA) na 20 km ul. Armii Krajowej przy Placu Wolności.

Po odbiór pakietów należy zgłosić się do biura zawodów, które będzie znajdowało się w Hali Sportowej Spartakus, przy ul. Sportowej 16. W dniu imprezy otwarte w godzinach 8.00 -16.00, w sobotę 30.09.2023 otwarte w godzinach 16.00 – 20.00.

Dla dzieci przewidziane są atrakcje zorganizowane przez Klub dziecięcy WESOŁE ŻABKI.

Jest to największa impreza sportowa w gminie Grójec promująca sport i zdrowe nawyki. Jeśli więc nie startujesz, przyjdź i zostań kibicem. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W związku z naszym wydarzeniem będą również utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 9:30- 11:30 oraz 12:00 – 16:00 na ulicach: Zbyszewska, Niepodległości, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Słowackiego.

Zapisy na biegi dziecięce, młodzieżowe i dla dorosłych tylko przez Internet przez stronę  https://elektronicznezapisy.pl/, na której znajduje się również regulamin imprezy.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na mecie! 

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.