Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kadra Mazowsza na rundę wiosenną sezonu 2018/2019

9 marca 2019; 16:41

Grojec24.net

19 komentarzy

Nowi zawodnicy Mazowsza i trener Maciej Soroka (fot. Mateusz Adamski) Nowi zawodnicy Mazowsza i trener Maciej Soroka (fot. Mateusz Adamski)

W sobotę grójeckie Mazowsze zamknęło kadrę pierwszej drużyny na rundę rewanżową sezonu 2018/2019. Zimą doszło do sporych roszad personalnych. Nowym trenerem został Maciej Soroka. Odeszło pięciu zawodników. W ich miejsce przyszło tylu samo nowych futbolistów.

News will be here

W styczniu nowym trenerem piłkarzy ze stadionu przy ulicy Laskowej został Maciej Soroka, który dotychczas z sukcesami prowadził IV-ligową Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Zastąpił on na tym stanowisku dotychczasowego szkoleniowca, Roberta Radońskiego, który rozstał się z klubem za porozumieniem stron.

Zimą zespół opuściło pięciu piłkarzy: bramkarz Almir Erden (Sparta Jazgarzew), obrońcy Paweł i Bartosz Wysoccy (Mogielanka Mogielnica), pomocnik Paweł Lepa (KS Warka) oraz napastnik Paweł Grodzki (Laura Chylice).

Zastąpić mają ich: środkowy obrońca Stefan Trawiński, boczny obrońca Łukasz Grzybowski, środkowy pomocnik Tomasz Żebrowski, napastnik Dawid Skrzycki (wszyscy Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) oraz środkowy pomocnik Jarosław Tarwacki (Piast Piastów).

Do kadry pierwszego zespołu włączono też czterech zdolnych juniorów: bramkarza Kacpra Nowaczewskiego, pomocnika Krystiana Zakrzewskiego oraz napastników Daniela Poczka i Karola Praska.

W ostatnim meczu towarzyskim przed inauguracją rundy rewanżowej Mazowsze po dość jednostronnym meczu pokonało w Grójcu 2:1 (1:0) LKS Osuchów. Bramki dla gospodarzy strzelili Andrzej Rogoziński oraz Michał Czerepok.

Pierwsze spotkanie ligowe podopieczni Macieja Soroki rozegrają w przyszłą sobotę 16 marca na stadionie przy ul. Laskowej o godz. 15.00. Rywalem będzie Iłżanka Kazanów.

KADRA MAZOWSZA GRÓJEC NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2018/2019

Bramkarze

Cezary Przybylski, Kacper Nowaczewski

Obrońcy

Arkadiusz Gałka, Mariusz Lisiecki, Jakub Derewicz, Daniel Nojek, Adrian Gotlib, Stefan Trawiński, Łukasz Grzybowski

Pomocnicy

Daniel Złoch, Tomasz Żebrowski, Maciej Małecki, Jarosław Tarwacki, Kamil Zieliński, Michał Czerepok, Dominik Dąbrowski, Mikołaj Nojek, Krystian Zakrzewski

Napastnicy

Rafał Sobczak, Andrzej Rogoziński, Dawid Skrzycki, Daniel Poczek, Karol Prasek

Trener: Maciej SorokaGórny rząd od lewej: Tomasz Żebrowski, Karol Prasek, Krystian Zakrzewski, Stefan Trawiński, Arkadiusz Gałka, Dawid Skrzycki, Adrian Gotlib, Maciej Małecki, Daniel Poczek

Środkowy rząd od lewej: Jarosław Tarwacki, Kamil Zieliński, Michał Czerepok, Dominik Dąbrowski, Kacper Nowaczewski, Cezary Przybylski, Jakub Derewicz, Daniel Nojek, Andrzej Rogoziński, Łukasz Grzybowski

Dolny rząd od lewej: Mikołaj Nojek, Daniel Złoch, Maciej Soroka - trener, Mariusz Lisiecki, Rafał Sobczak

MAZOWSZEGROJEC.PL

TAGI:

Komentarze (19):

Koyak; 9 marca 2019, 19:56

Środkowy obrońca i środkowy pomocnik to ten sam gość?

czytelnik; 10 marca 2019, 20:10

Administracjo prosimy jako czytelnicy o wywiad z prezesem klubu na tematów funkcjonowania klubu oraz celu na koniec ligi. Wtedy będziemy mieli odniesienie czy zadania zostały w pełni osiągnięte i środy z gminy w pełni rozdysponowane. Dla burmistrza też informacja czy wartko dawać aż tak wysokie środki finansowe na tą dyscyplinę. Pozdrawiam

do czytelnik; 11 marca 2019, 11:13

już nie masz się do czego doczepić, a jak nie masz zajęcia, to Ci chłopie doradzę, rozbierz się i popilnuj ubrania, to Ci wyjdzie najlepiej, tylko krytykowanie innych to Ci w życiu wychodzi.

Hej; 11 marca 2019, 11:56

Proszę pokazać, gdzie czytelnik kogokolwiek skrytykował. Rzeczowo prosi o informację od prezesa, na temat funkcjonowania klubu. Chce, aby rozliczane zostały publiczne pieniądze, pewnie także po części jego, które są przez klub rozdysponowane. Bez tego prezes zawsze może mówić, że cele zostały osiągnięte. Wszak nikt niewtajemniczony ich nie zna i nie może zweryfikować prawdziwości tych słów. Z drugiej strony drogi czytelniku, w Polsce raczej nie ponosi się odpowiedzialności za swoje słowa. Dlatego może to być pyrrusowe zwycięstwo, usłyszeć te słowa i potem tłumaczenia. Bo wpływ na kształtowanie polityki kadrowej klubu oraz podział funkcji kierowniczych masz jak mniemam niewielki.

Hej; 11 marca 2019, 13:38

Proszę pokazać, gdzie czytelnik kogokolwiek skrytykował. Rzeczowo prosi o informację od prezesa, na temat funkcjonowania klubu. Chce, aby rozliczane zostały publiczne pieniądze, pewnie także po części jego, które są przez klub rozdysponowane. Bez tego prezes zawsze może mówić, że cele zostały osiągnięte. Wszak nikt niewtajemniczony ich nie zna i nie może zweryfikować prawdziwości tych słów. Z drugiej strony drogi czytelniku, w Polsce raczej nie ponosi się odpowiedzialności za swoje słowa. Dlatego może to być pyrrusowe zwycięstwo, usłyszeć te słowa i potem tłumaczenia. Bo wpływ na kształtowanie polityki kadrowej klubu oraz podział funkcji kierowniczych masz jak mniemam niewielki.

kibic z dala; 11 marca 2019, 14:47

Czy mecz będzie na dużym boisku? można będzie zobaczyć w końcu zmagania Mazowsza z normalnych krzesełek i normalną widocznością?

do hej; 11 marca 2019, 20:16

i jak zwykle nie ma się pojęcia vo niczym, asle krytykować potrafi, aaaaa tak wogóle to już wytrzeźwiało się po weekendzie? a w domu wszyscy zdrowi są?

Pytam; 12 marca 2019, 09:22

Czy wy gamonie rozumiecie co to jest krytyka?? Sprawdźcie w słowniku, co to słowo znaczy. Pytanie o coś, to nie jest krytyka. Skocz szkołę jeden z drugim, potem się wypowiadaj.

Dobra. Opowiem inaczej. Może zrozumieta chłopacy...
Ktoś pyta prezesa... Prezesie, jakie cele na najbliższą rundę?
A prezes oburzony... Ludzie, przestańta krytykować!!! Jak tak można??

Wg was tak wygląda ten dialog. Czytelnik pyta, prezes się oburza....

Rozumieta tera chłopoki?

Odpowiadając panu "do hej"; 12 marca 2019, 09:29

Tyle błędów w jednym zdaniu... jestem pod wrażeniem. Obok słownika to pan nawet nie stał... hahaha
A teraz dam przykład mikromózgu. Powiślanka Lipsko. Wybór prezesa odbył się w tym tygodniu. Jasno określono cele drużyny na rundę wiosenną. Już na początku kadencji, nie ukrywając tego przed nikim.
Jeśli posiada pan umiejętność czytania ze zrozumieniem, to zapraszam na www.rozpn.pl Tam znajdzie szanowny pan potwierdzenie przytoczonej wiadomości. Pozdrawiam samozwańczego obrońcę uciśnionych prezesów.

do odpowiadając; 12 marca 2019, 13:24

a że o co ci chłopie się rozchodzi? bo nie kumam. Wyskocz z kaski, możesz pomóc klubowi,l a dopiero później krytykuj. I od tego zacznij działać, a co tam w Warce słychać?

Żenadowy gościu; 12 marca 2019, 21:47

Gdzie tu widzisz krytykę?
Wgle ogarniasz co to jest krytyka? Pytanie nie jest krytyką!!
Wyskocz z kasy?? Wyskakuję, bo tu płacę podatki. Nie wiem, czy to rozumiesz... Jeśli nie to bujaj.

??; 12 marca 2019, 23:40

Nie rozumiem oburzenia w poprzednim komentarzu. Zapytać o to na co są wydawane pieniądze z miasta może każdy. Nikt nie krytykował, a może ktoś powinien? Z miasta klub otrzymał 335000 złotych. Do tego jezeli jestes zorientowany to poinformuj ile jeszcze rocznie klub otrzymuje z parkingu na giełdzie (tego niestety nie wiem). Czy uważasz że w lidze w której występuje klub z naszego miasta drużyny takie jak KS Potworów, Iłżanka Kazanów czy Gryf Policzna posiadają takie same lub wyższe budżety? Jeżeli odniesiesz się do szkolenia młodzieży nie zapomnij podać w jakich ligach ta młodzież wystepuje i z jakimi drużynami rywalizuje. Zupełnie poważnie dobrze by było gdyby ktoś poinformował jakie cele ma klub.

Brawo.; 13 marca 2019, 08:41

Wreszcie logiczne wypowiedzi. Ktoś chce wiedzieć, dlaczego tkwiący w marazmie klub otrzymuje takie kwoty publicznych pieniędzy. Tylko tyle. Bez uszczypliwości. Chodzi o zwyklą informację.

do żenadowy gościu do ////; 13 marca 2019, 11:19

a Ty ile płacisz podatku, a czy wszystko co robisz robisz legalnie, ja tylko pytam, też chciałbym takich iinformacji, ,a co tam nie wolno mi pytać???

@??????; 13 marca 2019, 18:41

Mam pytanko:Panie Dyrektorze GOSM gdzie jest ogrodzenie głównego boiska piłkarskiego na stadionie przy ul Laskowej 17?

Żenadowy; 13 marca 2019, 22:59

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kibic...; 14 marca 2019, 21:10

Pewnie Pan Dyrektor (chociaż bardziej pasuje nędzny dyrektor bo jest to najsłabszy dyrektor jako tu był) sprzedał na skupie złomu

do kibic...; 15 marca 2019, 08:16

my też ciebie lubimy kibicu............... nie rozsiewaj wokół siebie jadu, bo .własna żółć cię zaleje

Do do kibic; 15 marca 2019, 16:17

Oj zabolało czyżby Kibic miał rację.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.