KIDS PLANET – Szkoła językowa dla dzieci

7 września 2020; 17:33

Materiał promocyjny

Nowa szkoła językowa KIDS PLANT w Grójcu przy ul. P.O.W. 15 powstała z miłości do dzieci i języka angielskiego.Dlaczego warto aby dziecko zaczęło uczyć się języka angielskiego od najmłodszych lat?

Rodzice często stają przed dylematem kiedy najlepiej zapisać swoje dziecko na zajęcia języka angielskiego. Zastanawiają się czy dziecko nie jest jeszcze za małe, czy to już dobry moment na rozpoczęcie nauki i czy na pewno sobie poradzi? Im wcześniej dziecko zacznie swoją przygodę z językiem, tym lepiej. Znajomość języków obcych otwiera nam wiele dróg, ułatwia komunikację i przyczynia się do rozwoju osobistego. Jednak to język angielski jest językiem, którym posługuje się cały świat, więc dlaczego nie zacząć nauki już teraz?

Jak zacząć przygodę z nauką języka u dziecka?

Jeżeli chcemy posłać dziecko na kurs języka angielskiego to połową sukcesu jest znalezienie odpowiedniego lektora lub native speakera. Mówiąc odpowiedniego mam tutaj na myśli osobę, która kocha dzieci, a nauczania jest jej pasją. Kiedy zajęcia prowadzone są w kreatywny i ciekawy sposób, możemy zauważyć, że dzieci też są bardziej zaangażowane i chętne do nauki. Kluczem do sukcesu w pracy z dziećmi jest pomysłowość i dobra energia.

Dlaczego pierwsze lata dziecka są tak istotne?


 
Jest pewien cytat pod którym zupełnie się podpisuje: „Dzieciństwo to miejsce w którym mieszka się przez całe życie” - Rosa Montero. Pamiętajmy, że pierwsze 6 lat dziecka to bardzo ważny okres w jego życiu, który wpływa na rozwój i ukształtowanie dziecka pod każdym względem. Bardzo często na różnego rodzaju webinariach i szkoleniach, w których uczestniczyłam, dzieci porównywane były do ‘gąbki’ ponieważ bardzo szybko chłoną wiedzę i przyswajają nowe informacje. Dzieci najlepiej uczą się języków używając każdego narządu zmysłu:  wzrok, słuch, węch, smak, dotyk. Dlatego zajęcia dla dzieci powinny być zróżnicowane, dynamiczne i ciekawe. Zajęcia języka angielskiego nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie mogą być świetną zabawą!

Moje dziecko od jakiegoś czasu chodzi na zajęcia. Dlaczego wciąż tak mało mówi po angielsku?

Myślę, że wielu lektorów bardzo często słyszało to pytanie. Zastanówmy się wspólnie, ile czasu zajęła nam nauka języka ojczystego? Myślę, że większość zgodzi się ze mną jeżeli powiem, że jest to długi proces kiedy dziecko zaczyna mówić biegle w języku ojczystym. Tak samo jest w przypadku języka angielskiego, dzieci potrzebują czasu na osłuchanie się z językiem. Jest to naturalny i zrozumiały proces. Dlatego też, nie można porównywać umiejętności językowych u dzieci ponieważ jednemu przełamanie bariery językowej przychodzi łatwiej, a drugie dziecko będzie potrzebowało więcej czasu.

ODWIEDŹ NASZE KIDS PLANET

Jeżeli szukasz zajęć dla swojego dziecka to zapraszamy do nowej szkoły językowej KIDS PLANET na ul. P.O.W 15 w Grójcu. Nasza szkoła powstała z miłości do dzieci i języka angielskiego. Specjalizujemy się w nauce dzieci od 3 do 12 lat. Zajęcia prowadzone są w formie kreatywnej zabawy w małych grupach.

Skontaktuj się z nami już dziś 692 150 412.

https://kidsplanet.edu.pl/

Chętnie odpowiemy na każde pytanie!   

Podobno z każdego dziecka można zrobić olimpijczyka, postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby z nami udało się osiągnąć sukces!  

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Koronawirus w powiecie grójeckim: 10 zakażeń, 2 ozdrowieńców We wtorek sanepid w Grójcu poinformował o 10 potwierdzonych...
Repertuar kina GOK na 23-25 października 2020 O czym marzą zwierzęta oraz 25 lat niewinności - to filmowe...
Gdzie wrzucić te śmieci? Sortowanie śmieci stało się obowiązkiem każdego mieszkańca...
Koronawirus w powiecie grójeckim: aż 21 nowych zakażeń W ciągu ostatniej doby potwierdzono zakażenie COVID-19 u 21...
S7 z Grójca do Warszawy: kiedy skończy się gehenna kierowców? Od ponad tygodnia przed miejscowością Głuchów - wzdłuż nowo...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Praca w Monachium. Montaż i pakowanie... Praca w okolicach Monachium dla kobiet i mężczyzn
przy montażu...
AUTOLAWETA, Laweta, Wynajem, NOWE,... OFERUJEMY WYNAJĘCIE AUTOLAWETY - NOWA ROCZNIK 2020

Dysponujemy...
Doświadczona opiekunka osoby starszej... "Doświadczona opiekunka osoby starszej w Niemczech, Erkelenz koło...
Doświadczona opiekunka osoby starszej... "Doświadczona opiekunka osoby starszej w Niemczech, 51491 Overath
Panele Fotowoltaiczne 370 W PERC... Oferujemy na sprzedaż doskonały panel fotowoltaiczny renomowanej firmy...

Firmy z Grójca i okolic

... Zapraszamy wszystkie firmy z Grójca i okolic do odwiedzenia sklepu internetowego...
zielonyVOLT.pl Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań...
Proserwis - montaże, naprawy kotłów... Proserwis to firma z Warszawy specjalizująca się w usługach dotyczących...
... Sporządzanie wycen nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych,...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.