Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kiedy nie powinniśmy odwiedzać wróżki?

29 grudnia 2020; 10:47

Materiał promocyjny

News will be here

Wróżenie, tarot online, wróżby online i wizyty u wróżki to właściwie nic złego, pod warunkiem, że podchodzimy do takich wizyt rozsądnie, a usłyszana wróżba nie staje się dokładnie tym, co zamierzamy zrobić. To znaczy, jeśli usłyszymy, że zostało nam pół roku życia, totalnym szaleństwem byłoby zaciągnięcie ogromnego kredytu i życie w luksusie, o którym zawsze marzyliśmy. Oczywiście jest skrajny przykład, ale nie brakuje osób, które zbyt dosłownie odbierają to, co powie im wróżka.

Wiele osób decyduje się na wizytę u wróżki w momencie życiowego załamania, kryzysu w małżeństwie czy jakiegokolwiek innego istotnego problemu. Jest to ogromny błąd, który może mieć fatalnie konsekwencje. Należy pamiętać o tym, że będąc w życiowym dołku, jesteśmy bardziej podatni na wszelkiego rodzaju sugestie i manipulacje. Wiele osób, które są w krytycznej sytuacji, są w stanie zrobić największą głupotę i działać totalnie wbrew logice tylko po to, żeby poprawić swoją sytuację.

Osoby, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, zwykle udają się do wróżki z nadzieją, że otrzymają gotowe rozwiązania na swoje problemy. Zawsze należy pamiętać o tym, że to tak nie działa. Kiedy zatem możemy odwiedzić wróżkę, nie narażając się na niebezpieczne konsekwencje? Oczywiście wtedy, gdy nie szarpią nami głębokie rozterki, a nasz światopogląd jest w miarę ustabilizowany. Tylko wtedy możemy obiektywnie ocenić naturę tego zawodu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby porozmawiać z wróżką, gdyż zwykle są to osoby bardzo ciekawe i empatyczne. Należy jedynie mieć na uwadze to, że ważne życiowe decyzje powinniśmy podejmować przede wszystkim po rozmowie z najbliższymi i z samym sobą, Wróżba może być jedynie dodatkową radą, którą możemy, lecz nie musimy jej przyjmować.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.