Kiedy ruszy lodowisko w Grójcu? GOS przekazał dobre wiadomości

29 grudnia 2023; 12:59

Grojec24.net

6 komentarzy

Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze przekazał dobre wiadomości na temat startu lodowiska.
"Temperatura wciąż wiosenna. Mamy jednak dobre wiadomości. Będziemy robić wszystko, aby dobrze przygotować taflę i uruchomić grójeckie lodowisko 10.01.2024 r." - poinformował Grójecki Ośrodek Sportu. O postępach GOS ma informować na bieżąco.
Przypomnijmy, iż miejskie lodowisko podobnie jak w poprzednich latach będzie zlokalizowane na stadionie przy ulicy Laskowej.
Napisz komentarz:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Przeczytaj również





Komentarze (6):
Adam ; 29 grudnia 2023, 16:25
Komedia za moich czasów to można byli robić lodowisko jak był mróz. Ale teraz jak mają infrastrukturę i możliwości żeby lodowisko nie byli czynne w święta i między świętami to wstydc
do Adama; 30 grudnia 2023, 12:29
Dyrektor GOS-u uruchomi lodowisko w ferie szkolne, teraz nie ma czasu bo w godzinach pracy uczy WF-u w szkole nr 2
do Adama; 6 stycznia 2024, 17:02
po Pańskiej polszczyźnie wnioskuję, że miał Pan doświadczenie z lodowiskami w Syrii.
RE do Adama; 6 stycznia 2024, 18:59
Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że miałeś doświadczenie z człowieczeństwem w zoo przy bezkręgowcach.
Polonista; 6 stycznia 2024, 22:44
pańskiej - nie kompromituj się
lolo; 9 stycznia 2024, 12:42
Ktoś wcześniej zakupił to sztuczne lodowisko, które można uruchomić podczas mrozu i takie efektu mamy jak mamy, a Gwiazda dostaje za poprzedników po zaworach.. Jak mróz to wodociągi i OSP powinny wylać wodę i po kłopocie, dziadek mróz swoje zrobi.