Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kierowca BMW trafił do aresztu. Spowodował wypadek mając 1,7 promila

28 marca 2024; 08:21

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

35-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego, który w minioną niedzielę kierował bmw w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień, spowodował wypadek w ruchu drogowym. Jego pasażer został ciężko ranny. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany na najbliższe 2 miesiące.

News will be here

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który wydarzył się 24 marca br. w Warce. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 35-letni kierowca bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i dachował. Kierowca oraz pasażer byli zakleszczeni w pojeździe. Niezbędna była interwencja straży pożarnej. W wyniku zdarzenia kierowca nie doznał poważnych obrażeń. Załoga pogotowia musiała zająć się rannym pasażerem, który z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

35-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu i okazało się, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało również, że kierujący nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Mieszaniec powiatu grójeckiego został przez policjantów zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu 25-letniego pasażera bmw oraz kierowania w stanie nietrzeźwości.

We wtorek sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Grójcu, zastosował wobec sprawcy wypadku drogowego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 8 lat więzienia.

nadkom. Agnieszka Wójcik/KPP w Grójcu

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.