Policjanci z komisariatu w Warce zatrzymali kierowcę osobowej hondy, który prowadził pod wpływem alkoholu oraz jego pasażera posiadającego narkotyki. Mężczyźni wpadli w Michałowie Parceli.
Policjanci z komisariatu w Warce w miniony piątek podczas patrolu w Michałowie Parceli zwrócili uwagę na osobową hondę, którego kierowca miał problem z utrzymaniem toru jazdy. Funkcjonariusze podejrzewając, że kierujący może być pod wpływem alkoholu, postanowili zatrzymać auto. Po chwili badanie alkomatem wykazało u 24-latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Na tym interwencja policjantów się nie zakończyła. 28-letni mężczyzna, który także podróżował osobówką w obecności funkcjonariuszy był wyraźnie zdenerwowany, co wzbudziło w policjantach podejrzenie, że może on posiadać narkotyki. Jak się okazało, mundurowi nie pomylili się w tej sprawie. Mężczyzna posiadał woreczek foliowy z nieznaną substancją. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że był to mefedron.
Mieszkańcy gminy Warka zostali zatrzymani. 24-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Z kolei 28-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Agnieszka Wójcik














6 godzin temu
Dekada Grójec do rozbiórki? Media: to byłby pierwszy taki przypadek
22 godziny temu
W Sułkowicach radar dziękuje za przepisową jazdę
wczoraj, 17:21
Stanisław Mróz kandydatem na nowego wójta gminy Chynów
wczoraj, 17:12
Dekada Grójec do rozbiórki? Media: to byłby pierwszy taki przypadek
wczoraj, 17:09
Ogłoszenia