Kierowcy kochają BMW, ale czy wiedzą jak o nie dbać?

6 lutego 2020; 09:42

Materiał promocyjny

Bayerische Motoren Werke. BMW. Trzy litery, które kochają miłośnicy motoryzacji. Bawarska marka od lat specjalizuje się w produkowaniu wyjątkowych samochodów premium, które mają spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Jednak, jak każde auto, te również wymagają regularnego serwisowania, aby jeździły jak najdłużej.

BMW wychodzi naprzeciw oczekiwaniomGlobalizacja dotknęła również rynek motoryzacyjny. Czasy, kiedy konkretny producent kojarzony był z jednym tylko segmentem, najprawdopodobniej bezpowrotnie minęły. Teraz, jeśli chcesz utrzymać się na rynku, musisz spełniać oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Dlatego też nawet marki kojarzone kiedyś wyłącznie z super sportowymi autami, teraz mają w ofercie SUV-y czy kompaktowe GT. Nie inaczej jest z BMW. Kiedyś to były eleganckie limuzyny serii 5 i 7 czy wygodne i zwinne sedany serii 3. Dziś koncern musi bić się z konkurencją o każdego klienta. Nic więc dziwnego, że w swojej gamie ma kompakty (seria 1), SUV-y (seria X) czy auta elektryczne (seria I). Każdy ma znaleźć coś dla siebie. I w każdym wypadku auto ma spełniać wszystkie normy segmentu premium. Od nienagannego wykończenia, przez wygodę użytkowania (np. sterowanie gestami), po innowacyjne systemy wspomagające kierowcę. Kupując auto tej klasy, oczekujemy, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

Jak serwisować BMW?Na najwyższym poziomie powinna też być jednostka napędowa oraz wszystkie inne podzespoły – zawieszenie, skrzynia biegów, układ jezdny. Jednak, aby dłużej działały one bez zarzutu, auto trzeba odpowiednio serwisować. Jednym z miejsc, gdzie można to robić, jest serwis BMW w Warszawie (https://www.autoreduta.pl/serwis-bmw-w-warszawie) , który znajduje się w oddziałach Autoreduty. Mechanicy, którzy tam pracują, doskonale znają się na swoim fachu. Rocznie przez ich ręce przewija się wiele aut segmentu premium, dzięki czemu doskonale wiedzą jak się z nimi obchodzić. Działają zgodnie z wytycznymi producenta, co daje nam gwarancję dobrze wykonanej pracy. Poza tym naprawy są wykonywane szybciej, taniej i dokładniej niż w ASO, gdzie przewija się ogromna liczba aut, a mechanicy nie zawsze sumiennie przykładają się do swoich obowiązków, ponieważ klient i tak zawsze wróci. Jednak bardziej świadomi użytkownicy wiedzą, że należy korzystać z usług sprawdzonych fachowców. Dlatego wybierają zaufany serwis BMW w Warszawie. Ponadto kierują się wygodą – samochód może zostać odebrany i odstawiony w dowolne miejsce na terenie stolicy, dzięki czemu oszczędzają czas. Co równie ważne, pojazd jest oddawany nie tylko w nienagannym stanie technicznym, ale też wizualnym, ponieważ po każdej wizycie w Autoreducie poddawany jest myciu i podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym.

 

Najnowsze artykuły

Grafficiarze w rękach wareckich policjantów Kobieta i trzech mężczyzn odpowiedzą za namalowanie na poci...
Trzech włamywaczy w rękach grójeckich policjantów Policjanci z Grójca zatrzymali trzech podejrzanych o szereg...
Tłumy na spotkaniu. Nie dla "Pendolino" przez Grójec W niedzielę w remizie OSP w Pabierowicach odbyło się...
Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec - Ryś Laski 4:6 W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni Macieja Soroki...
Restauracja Reneta zamknęła swoje podwoje Z końcem 2019 roku z gastronomicznej mapy Grójec zniknęła...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Opiekunka lub opiekun osoby starszej...

Planowany termin wyjazdu: najpóźniej od 06.03.2020 na...
Opiekunka osoby starszej w Niemczech...

Planowany termin wyjazdu: 30.03.2020 na 6 tyg.
Opiekunka seniora w Niemczech, Diedorf/Augsburg...
Planowany termin wyjazdu: 26.03.2020 na 2 miesiące
Opiekunka seniora w Niemczech, Diedorf/Augsburg...
Planowany termin wyjazdu: 26.03.2020 na 2 miesiące
Opiekunka osoby starszej w Niemczech,...
Planowany termin wyjazdu: 30.04.2020 na 6 tyg.

Wynagrodzenie:...

Firmy z Grójca i okolic

ProPrzeprowadzki - przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową zajmującą się przeprowadzkami domów,...
Twój Dzień - organizacja imprez okolicznościowych... Szukasz wodzireja na swoje wesela? Skontaktuj się z agencją Twój Event,...
PERFEKT-COM Jeśli cenisz sobie dokładność i uczciwość to jesteśmy ta firmą, Nasza...
Firma przeprowadzkowa Lider - Przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, jednak wykonujemy także przeprowadzki...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.