Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kino fantastyki z okazji konwentu Geek Expansion

22 sierpnia 2016; 12:31

Grojec24.net

0 komentarzy

Suicide Squad Suicide Squad

Z okazji konwentu gier i fantastyki Geek Expansion, w kinie GOK w najbliższy weekend zaprezentowane zostaną najlepsze i najnowsze filmowe hity fantasy i science-fiction.

News will be here

REPERTUAR KINA GOK 26-28 sierpnia 2016
 
26 sierpnia, piątek
15:00 Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie 3D
17:00 Kung Fury (bezpłatny seans)
18:00 Warcraft
20:30 Suicide Squad

27 sierpnia, sobota
15:00 Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie 3D
17:00 Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów
20:00 Suicide Squad
22:00 Warcraft

28 sierpnia, niedziela
15:00 Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie 3D
17:00 Warcraft
19:00 Suicide Squad

EPOKA LODOWCOWA: MOCNE UDERZENIE

Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.
 
KUNG FURY

Pastisz kina akcji lat 80. ze zwariowanym scenariuszem z elementami fantasy i science-fiction. Mistrz sztuk walki, policjant z Miami, Kung Fury, po zaciekłej walce z automatem-transformersem zostaje zawieszony w czynnościach. Tymczasem posterunek zostaje zaatakowany przez superzłoczyńcę, Adolfa Hitlera. Z pomocą genialnego informatyka, Hackermana, bohater przenosi się w przeszłość by powstrzymać Hitlera. Niestety, plan staje na głowie, gdy policjant trafia do epoki wikingów... w której roi się od dinozaurów.

WARCRAFT

Nadchodzi wojna! Wojna, jakiej nie widział świat. Żaden ze światów. Spokój Azeroth zostaje zaburzony miażdżącym atakiem Orków, którzy przeczuwają, że ich cywilizacja dobiega końca. Obie armie zetrą się w spektakularnej wojnie, jedna zostanie zniszczona, druga zgładzona. Ale wojna ma wiele twarzy, a walczyć musi każdy.

Film inspirowany kultową grą "Warcraft". Dwa zwaśnione królestwa - zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) - w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, obejmuje całość historii.

SUICIDE SQUAD

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

KAPITAN AMERYKA: WOJNA BOHATERÓW

W filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego "Avengers: Czas Ultrona", Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers. Część ekipy stanowczo sprzeciwia się kontroli - razem z Kapitanem buntują się przeciw Iron Manowi i jego towarzyszom, którzy postanowili stanąć po stronie władz. Wkrótce dochodzi do bitwy superbohaterów - do walki staje Iron Man, War Machine, Black Panther, Czarna Wdowa, Ant-Man, Spider-man, Zimowy Żołnierz, Vision, Scarlet Witch, Hawkeye oraz Kapitan Ameryka...

Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.