Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kolejne spotkanie Justyny Kozdryk i dzielnicowych z gimnazjalistami

30 marca 2017; 09:10

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W środę w gimnazjum w Jasieńcu odbyło się spotkanie ze sportowcami oraz policjantami na temat zdrowego trybu życia, sportu oraz integracji młodzieży z niepełnosprawnością.

News will be here

Pracownik grójeckiej Policji i jednocześnie srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich z Pekinu w podnoszeniu ciężarów, 8-krotna mistrzyni świata w wyciskaniu sztangi leżąc - Justyna Kozdryk zaangażowała się w promocję sportowych pasji oraz zdrowego trybu życia. Wspólnie z dzielnicowymi rozmawiała z uczniami klas pierwszych gimnazjum w Jasieńcu na temat rozwijania zainteresowań i dążenia do osiągnięcia celów m. in. w sporcie. Justyna Kozdryk jest doskonałym przykładem pracy nad sprawnością fizyczną i spełnianiem marzeń, czego przykładem są liczne osiągnięcia sportowe.

W spotkanie edukacyjne o charakterze sportowym włączyli sie również dzielnicowi z Jasieńca i Grójca. Policjanci omówili program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz aplikacje Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komendę. Mówiąc o pracy dzielnicowego jako policjanta i społecznika, przekonywali młode osoby, że aktywność sportowa i otwarta postawa wobec świata to drogi prowadzące do sukcesu oraz czerpania radości z życia. Potwierdzili to prezentując ćwiczenia na siłowni, na której odbywało sie spotkanie.

Z młodzieżą spotkała sie również policjantka zajmująca sie profilaktyką, która przestrzegała słuchaczy przed ryzykownymi zachowaniami, apelowała o zachowanie na co dzień ostrożności oraz dbałości o własne bezpieczeństwo i zdrowie. Nawiązała również do zagrożeń płynących z sieci, w tym niebezpiecznych stron i gier internetowych. 

/AW

TAGI:

Komentarze (1):

cha; 3 kwietnia 2017, 18:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.