Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kolejne sukcesy Justyny Kozdryk!

14 października 2022; 11:04

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. World Para Powerlifting Fot. World Para Powerlifting

Justyna Kozdryk na co dzień pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu wciąż imponuje sportową formą. Uczestniczyła w kolejnych Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów, z których wróciła ze srebrnym medalem, wyciskając sztangę o ciężarze 95 kg. Serdecznie gratulujemy!

News will be here

Ciężko zliczyć, który to już tytuł dla Justyny Kozdryk. Paraolimpijka, związana z radomskim klubem wciąż imponuje. Tym razem wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Europy IPC Para Pawerlifting Tibilisi 2022 w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie i w swojej kategorii zajęła imponujące drugie miejsce z wynikiem 95 kg.

Jest to już kolejny tytuł naszej sztangistki w karierze. Pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu zawodniczka zawsze startuje w swojej kategorii wagowej - 47 kg. Ma już na swoim koncie 10 złotych i 4 srebrne medale z mistrzostw świata w wyciskaniu leżąc oraz 3 srebrne medale z mistrzostw świata dla niepełnosprawnych. Ponadto może się pochwalić srebrnym i brązowym medalem, które wywalczyła na Igrzyskach Paraolimpijskich (Pekin 2008 i Tokio 2021) w podnoszeniu ciężarów. Oprócz tego ma jeszcze 6 złotych i 1 srebrny medal z mistrzostw Europy w wyciskaniu leżąc.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.