Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kolejne wsparcie dla grójeckich szkół

26 sierpnia 2020; 17:18

Materiał promocyjny

Informacja z ostatnich dni. Gmina Grójec, dzięki poprawnie złożonemu wnioskowi, została partnerem projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

News will be here

To już trzecia dotacja w tym roku, która jest przeznaczona na nauczanie zdalne. Dwa pierwsze projekty opiewały na łączną kwotę ponad 200 tys. zł. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup laptopów dla uczniów.

Obecny wniosek dotyczy zakupu sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenia szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej. Zakupiony przez Samorząd Województwa Mazowieckiego sprzęt wraz z oprogramowaniem zostanie bezpłatnie przekazany naszej gminie i nie będzie wymagał dodatkowego wkładu własnego. Beneficjentem, zgodnie z zasadami, może być tylko jedna placówka. Otrzymane wsparcie trafi do uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, która miała być objęta „Mazowieckim programem dofinansowania szkolnych pracowni przedmiotowych”. Niestety, w związku z sytuacją epidemiologiczną, Samorząd Województwa odstąpił od realizacji tego programu.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.