Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kolejni nietrzeźwi kierujący

15 czerwca 2018; 16:49

Informacja prasowa

1 komentarz

Przez ostatnie dwa dni policjanci z Grójca zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich kierował samochodem ciężarowym na drodze krajowej mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

News will be here

Policjanci wydziału ruchu drogowego pierwszą z kierujących zatrzymali do kontroli drogowej chwilę po północy 14 czerwca w Pniewach, 37-letnia kobieta jechała fiatem posiadając ponad 1,80 promila w wydychanym powietrzu.

Kilka godzin później w Witalówce, również na krajowej 50-siątce obywatel Białorusi kierował ciągnikiem siodłowym Reanult z naczepą. Badanie wykazało ponad 2 promile.

Po następnych kilku godzinach, przed godz. 15 w Grójcu zatrzymano kierowcę tira man, za kierowanie w stanie nietrzeźwości tj. 1,80 promila w wydychanym powietrzu.

Kolejnego nietrzeźwego zatrzymała patrolówka w Złotej Górze, 35-letni mieszkaniec powiatu płockiego kierował ciągnikiem rolniczym znajdując sie pod wpływem 0,70 promila.

Policjanci apelują do kierowców, aby w razie potrzeby korzystali z innego środka transportu – komunikacji miejskiej, taksówki, poprosili znajomego o transport, ale nie siadali za kółkiem pod wpływem alkoholu. Osoby, które siadają za kółkiem po kieliszku cechuje skrajny brak wyobraźni, lekkomyślność oraz nieodpowiedzialność, gdyż stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych użytkowników dróg.
 
Kierowco pamiętaj! Piłeś – Nie jedź!

Oprócz konsekwencji prawnych, utraty prawa jazdy nawet na 10 lat, wysokich kar finansowych, poczucia winy możesz stracić coś najcenniejszego – własne życie. Od Ciebie zależy także bezpieczeństwo, życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego. Nie pozwól, by przez swój nieodpowiedzialny krok komuś stała się krzywda.

/AW

TAGI:

Komentarze (1):

kanapa; 15 czerwca 2018, 19:42

Oby karali tych pijaków cholernych zawsze... normalny kierowca sobie włączy yanosika i nawet jak go zatrzymają to nic strasznego się nie stanie, a tak mogą ludziom życie uratowac

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...
Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.