Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kolejny „Indeks SGGW” dla ucznia ZSP w Jasieńcu

27 maja 2018; 10:31

Informacja prasowa

0 komentarzy

III edycja Akademii Przedsiębiorczości, której organizatorem jest WNE SGGW w Warszawie, za nami. Wśród siedmiu laureatów Akademii Karol Kotyński, uczeń Technikum Agrobiznesu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu, otrzymał z rąk Pana Jarosława Gołębiowskiego - prof. SGGW Dziekana WNE tytuł laureata Akademii, cenne nagrody rzeczowe oraz wymarzoną przepustkę na wybrany kierunek studiów na tej renomowanej uczelni - indeks.

News will be here

W tym roku ok. 600 uczniów z 32 szkół średnich z całego kraju, prawie przez cały rok szkolny, studiowało wykłady udostępniane on-line przez organizatorów. W naszej szkole gościli pracownicy naukowi WNE SGGW, zaś członkowie Szkolnego Koła Ekonomicznego z naszej szkoły uczestniczyli w wybranych wykładach i warsztatach na wydziale, przy okazji poznając uczelnię, kampus i studenckie życie.        

18 maja br. na zaproszenie władz uczelni, braliśmy udział w Dniach Otwartych SGGW w Warszawie oraz końcowych rozgrywkach Akademii Przedsiębiorczości, w których około 200 finalistów rywalizowało o tytuł laureata konkursu. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Karola, nie zapominając oczywiście o pracy włożonej przez niego w to osiągnięcie.

Nasza szkoła daje uczniom wiele możliwości poszerzania wiedzy, rozwijania swoich zainteresowań oraz stwarza okazje do sprawdzenia własnych sił w konkursach, olimpiadach, zawodach organizowanych w szkole, regionie a nawet na terenie kraju. 

Za rok planujemy również uczestniczyć już w IV edycji Akademii Przedsiębiorczości gdyż, jak stwierdziła pani dr inż. Elżbieta Kacperska - koordynator AP oraz Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji i Współpracy ze Szkołami Średnimi, dziękując dyrekcji naszej szkoły za współpracę, jesteśmy placówką, która od pierwszej edycji Akademii współtworzy ją i osiąga w niej najwyższe laury.

Opiekun Szkolnego Koła Ekonomicznego
mgr Renata Zwolińska

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.