Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Komenda Policji w Grójcu otrzymała list pochwalny od jednej z mieszkanek

31 maja 2023; 11:59

Informacja prasowa

2 komentarze

„W związku z bardzo trudną sytuacją w moim domu, tj. alkohol, agresja, niebieska karta, otrzymałam ogromną pomoc i wsparcie Pani dzielnicowej sierż. szt. Kariny Jastrzębskiej, która przyczyniła się do poprawy poczucia bezpieczeństwa w moim domu i w dalszym ciągu to robi”. Takimi słowami rozpoczyna się list pochwalny od jednej z mieszkanek pow. grójeckiego, wpłynął do szefa grójeckich policjantów.

Sierż. szt. Karina Jastrzębska od 10 lat służy w grójeckiej Policji, gdzie od 5 lat pełni funkcję dzielnicowego na terenie miasta i gminy Grójec. Podczas codziennej służby dba o bezpieczeństwo osób mieszkających na podległym terenie, prowadzi działania profilaktyczne, ściga sprawców wykroczeń, a także przestępstw, ale przede wszystkim służy pomocą w rozwiązywaniu problemów, które mogą dotknąć każdego z nas. Inicjowanie działań pomocowych dla ofiar przestępstw i organizowanie doradztwa dla dotkniętych przemocą osób oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, to tylko niektóre zadania, jakie realizuje dzielnicowy.

We wtorek (30.05) do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu wpłynął list pochwalny od jednej z mieszkanek pow. grójeckiego, która wyraziła  wdzięczność za pomoc, jaką otrzymała od Policji, a szczególnie od dzielnicowej sierż. szt. Kariny Jarzębskiej.

Jak zaznaczyła w nim kobieta, dzielnicowa wykazała się pełnym profesjonalizmem, a jej zaangażowanie w sytuację rodzinną, przyczyniło się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa przez domowników, którzy są ofiarami przemocy domowej.

„Panie Komendancie, gratuluję tak wzorowego pracownika i bardzo proszę o udzielenie pochwały Pani sierż. szt. Karinie Jastrzębskiej”.

Każde słowa uznania i sympatii ze strony obywateli są dla policjantów bezcenne, bez względu na to, w jakim wydziale pełnią oni służbę. Świadczą one nie tylko o ich zaangażowaniu w ludzkie problemy, ale i o profesjonalizmie.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (2):

Mieszkaniec ; 1 czerwca 2023, 04:23

Szkoda że nie można tego napisać o dzielnicowej z osiedla centrum w Grójcu.Nawet tej Pani raz nie widziałem już z rok, może już ktoś inny jest,ale chyba nie,a patologia się szerzy na osiedlu.Jak się nie zadzwoni na 112 to nikt tu się nie zjawi.Przejadą głównymi ulicami i tyle.

Cz.A; 1 czerwca 2023, 23:26

Super, wyrazy uznania dla pani Kariny za zaangażowanie, chęci i empatię .

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jest przetarg na modernizację stadionu w Grójcu Urząd Gminy i Miasta w Grójcu ogłosił przetarg na przebudow...
Grójecka policjantka na motocyklu, łączy służbę z pasją Czy pracę można połączyć z pasją? Mł. asp. Agata Sławińska...
Piknik Średniowieczny na 1000-lecie grodu obronnego w Lewiczynie Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Grójeckiej i Koło Gospodyń...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Powiślanka Lipsko 1:0 Podopieczni Jerzego Engela jr odnieśli cenne zwycięstwo nad...
Jutro w Grójcu akcja Koalicji Obywatelskiej Kobiety na wybory Już jutro (23 września) w Grójcu o godz.15.30 akcja...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.