Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Koncert na powitanie lata

9 czerwca 2015; 16:15

Grojec24.net

0 komentarzy

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na V Wieczór z Kulturą, który odbędzie się 20 czerwca (sobota) o godzinie 19.00. Na tarasie Pałacu Pułaskich.

News will be here

Tym razem proponujemy Państwu koncert, „Na przywitanie lata” w wykonaniu artystów ze znakomitej warszawskiej orkiestry Sinfonia Viva pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza.

Sinfonia Viva to orkiestra, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza. Tworzą ją utalentowani muzycy, absolwenci i studenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Orkiestra w swoim dorobku ma kilkadziesiąt wydanych płyt. W 2011 roku płyty nagrane przez Orkiestrę z muzyką Waldemara Kazaneckiego oraz Krzysztofa Komedy wydane w serii „Wielcy kompozytorzy filmowi” - otrzymały status Złotej Płyty. Album zatytułowany „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości” otrzymała status Platynowej Płyty!

Cykl spotkań pn.: „Wieczór z Kulturą” to nowa propozycja i zaproszenie do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. To również możliwość poznania artystów scen teatralnych i operowych, muzyków, kompozytorów, aktorów, poetów, cenionych ludzi kultury.

Koncert jest biletowany. Bilety w cenie 40 zł/os. można nabyć w kasie Muzeum. Rezerwacja biletów odbywa się w kasie Muzeum lub drogą elektroniczną pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Partner „Wieczoru z Kulturą”:
Angelika i Jarosław Nowociel, Warszawska Wytwórnia Wódek KONESER, Grzegorzewice.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.