Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Koncert Patrycji Piekutowskiej na Dzień Kobiet

21 lutego 2023; 16:14

Informacja prasowa

0 komentarzy

Patrycja Piekutowska wystąpi w Grójeckim Ośrodku Kultury w sobotę 11 marca.

Patrycja Piekutowska jest jedną z najwybitniejszych polskich skrzypaczek, która przez 25 lat swojej kariery zagrała w 41 krajach świata.

Koncert zatytułowany „Miasta, które kocham”, to utwory z płyty My Journey, jedynej spośród 12 albumów Artystki, poświęconej specjalnie dla niej skomponowanej muzyce rozrywkowej!

Muzyczna podróż po fascynujących metropoliach, z którymi związane są historie z podróży artystycznych i prywatnych Artystki to rozrywkowe brzmienia muzyki Marcina Nierubca.

Koncert wzbogacają zmieniające się w rytm muzyki wizualizacje każdego miasta prezentowane na ekranie w trakcie utworów, co pobudza emocje i wyobraźnię słuchaczy.

Będzie można usłyszeć szalony, rockowy Nowy Jork, tętniący życiem Londyn, ale też da się poczuć magiczny klimat tanga w Buenos Aires, czy też zatopić się melancholijną Warszawę i zamyślony Rzym.

Patrycja Piekutowska opowiada też z wielką charyzmą niesamowite historie, które w tych miastach przeżyła. Wirtuozeria, energia i humor Artystki sprawiają, że ten koncert pozostaje na długo w pamięci, a zagrany będzie na ukochanych skrzypcach z 1766 roku, co dodaje niepowtarzalnej magii!

W 2022 roku „Miasta, które kocham” zabrzmiały podczas koncertów Piekutowskiej na gali w hotelu Ritz Carlton w Dubaju, Better World Fund Gala podczas festiwalu filmowego w Cannes, jak również w Madrycie i w Paryżu, gdzie zagrała niesamowity koncert na dachu hotelu Pullmann z widokiem na oddaloną o zaledwie 300 m Wieżę Eiffla z okazji corocznego Fête de la musique (Święto Muzyki).

Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w sekretariacie GOK od poniedziałku 27.02.2023 r.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...
ZWiK w Grójcu wydał komunikat ws. bakterii coli w wodzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu poinformował, iż...
Sanepid wydał komunikat ws. jakości wody w Grójcu Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grójcu...
Wirtualne biura w Warszawie - czy warto z nich korzystać? Warszawa, jako stolica Polski, jest nie tylko centrum...
40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkołom w Nowej Wsi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.