Urząd Gminy i Miasta w Grójcu zaprasza uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Ziemi pt. "Jestem superbohaterem - ratuję ziemię!".
Prace plastyczne wykonane dowolną techniką w formacie A4 prosimy dostarczyć do Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu ul. Piłsudskiego 47, listownie bądź osobiście w zamknietej kopercie. Przy wejściu do UGiM przygotowano specjalne pudełko na prace.
Termin składania prac: 14 kwietnia 2021 r.
Czekają atrakcyjne nagrody!
Regulamin konkursu i niezbędne załączniki: https://cms-v2-files.idcom-jst.pl/sites/61/wiadomosci/24677/files/regulamin_konkursu_plastycznego.odt
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: promocja@grojecmiasto.pl













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia