Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kontrole prędkości na grójeckich drogach

2 września 2016; 14:45

Grojec24.net

1 komentarz

Fot. KWP Radom Fot. KWP Radom

Policjanci z grójeckiego Wydziału Ruchu Drogowego w najbliższą sobotę 3 września przeprowadzą kolejną już w tym roku akcję „Prędkość”. Celem akcji będzie podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie faktów przekraczania dozwolonej prędkości.

News will be here

Prowadzenie pojazdów z nadmierną prędkością oraz brawura jazdy to nadal jedne z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. By przeciwdziałać piratom drogowym do akcji prowadzonej na terenie całego kraju włączy się także grójecka drogówka. Funkcjonariusze na terenie całego powiatu będą kontrolować nieodpowiedzialnych kierowców wykorzystując urządzenia techniczne, które jeszcze bardziej zwiększają skuteczność pracy policji.

Grójeccy mundurowi cyklicznie organizują akcje, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych, a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom na drodze. Policjanci reagują na przekraczanie prędkości oraz na wykroczenia popełniane przez kierujących wykonujących manewry wyprzedzania, omijania i wymijania w sposób nieprawidłowy.

TAGI:

Komentarze (1):

True; 2 września 2016, 21:40

Akcja potrzebna by zasilić budżet... Chciałbym zobaczyć drogówkę w pobliżu przejść dla pieszych, miejsc publicznych itp a nie na odcinkach pustych gdzie rozpędzić się bez powodowania zagrożenia jest banalnie łatwo, to właśnie domena polskiej drogówki, chować się za zakrętem gdzie 4 domy na krzyż.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają piłkarskie młode talenty na TESTY W czwartek, 20 czerwca na stadionie GOS w Grójcu odbędą si...
Będą zmiany personalne w parafiach z terenu powiatu grójeckiego Archidiecezja Warszawska opublikowała w poniedziałek...
Trzy awanse! Rewelacyjna wiosna młodzieży Mazowsza Grójec! Kapitalnie spisały się zespoły młodzieżowe grójeckiego...
Przedszkole nr 4 w Grójcu kończy 40 lat! Publiczne Przedszkole nr 4 w Grójcu rozpoczęło działalność...
Półkolonie z Mazowszem Grójec! Zapisy trwają! GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.