Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Koszmarna seria Mazowsza trwa

18 października 2014; 19:34

Grojec24.net

29 komentarzy

Grójczanie przegrali wysoko trzecie spotkanie z rzędu. W sobotę ulegli na Laskowej aż 1:4 (1:1) niżej notowanej Wildze Garwolin. Jedyną bramkę dla Mazowsza zdobył Piotr Cudny.

News will be here

Polecamy

Więcej informacji wkrótce.

TAGI:

Komentarze (29):

......; 18 października 2014, 20:51

Wychodzi coraz bardziej polityka prezesa można było zostawić paru swoich ale po co lepiej zapłacić 1000 zł albo więcej odjezdnym a wyniki żenujące. Ostatni raz poszedłem na GKS

wielbiciel; 18 października 2014, 21:49

BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!! !
Może czas już przestać prosić o dotację gminną i poszukać sponsorów prywatnych?

zz; 18 października 2014, 22:58

za taką gre nie powinno sie placic :) bo na taką gre stać chłopaków z grójca

bywalec; 19 października 2014, 10:12

wszyscy jechali z Karolem aż milo ale jedyny chyba odważył się powiedzieć prawdę o piłkarzykach pajacykach

kasa; 19 października 2014, 12:49

Po co pisać głupoty, chłopaki z Grójca też chcieli kasę i taką samą jak inni, jak dostali niżej to się obrażali. Gdyby byli związani emocjonalnie z klubem to by zostali i grali. Inna sprawa że rozwiązanie 2 drużyny to największy błąd. Dokonali honorowego wyboru i grają w TKKF. Jedynym zapytaniem jest do kiedy. Wszak TKKF miał drużyny kobiece i gdzie one teraz są ....

kibol; 19 października 2014, 19:03

haha trudno żeby chłopaki z grójca grali całe mecze i trenowali a mieli dużo mniejsze pieniądze od przyjezdnych :D

kasa; 19 października 2014, 21:35

Po pierwsze gdzie grali i co osiągnęli w piłce do tej pory żeby stawiać wymagania finansowe
Po drugie czy Ty nie jesteś z tej paki chłopaków bo piszesz o kasie TYLKO O KASIE a Grójca nie umiesz uszanować bo piszesz małą literą GRÓJEC

tp; 20 października 2014, 20:24

do kasa. A gdzie grali ci co są w ich miejsce? To tacy sami zawodnicy. Traktować trzeba wszystkich równo. Nie wiesz jakie były stawki to sie nie odzywaj.

obiektywny; 20 października 2014, 22:37

czytając te komentarze można odnieść wrażenie, że w wiekszości piszą tu ci co odeszli z klubu GKS MAZOWSZE, biadoląc o utraconej kasie którą pobierali grając w Mazowszu, teraz w większości grają w tkkf .Piszą teraz jacy to oni są i byli związani z Mazowszem a prawda jest brutalna - żal im d.....e ściska, że nie biorą tej KASY. Pisząc o tych przyjezdnych jak najgorzej i jak tu w Grójcu ma być klimat do gry w piłkę. Na całym świecie kluby zatrudniają zawodników, którzy ograli się w innych lepszych klubach jak np. POLONIA WARSZAWA, RADOMIAK RADOM. Grójec nie ma ani dobrych trenerów ani w związku z tym zawodników, więc trzeba skulić ogon i podpatrywać tych zawodników, którzy przychodzą z lepszych klubów a nie podskakiwać jak wesz na grzebieniu, kiedy się nie ma ani umiejętności ani obycia i ogrania w dobrych klubach. nie mówiąc już o kulturze zawodników właśnie z Grójca, jakieś kompleksy macie panowie?

wielbiciel; 20 października 2014, 23:49

U mnie ich brak drogi obiektywny.

tk; 21 października 2014, 08:39

Zapomniałes przyjacielu dodac ze zarzad tez sie nie popisał bo z tego co wiem to zostały po nim tylko długi a chłopaki w tkkf jak widac graja i sa z tego bardzo zadowoleni nawet grajac za darmo

zz; 21 października 2014, 10:04

Obiektywny jeśli są to zawodnicy z Radomiaka, Polonii czy innych dobrych klubów to przytocz miejsce teraźniejsze Mazowsza ?, Jakoś nie widać żeby to byli nie wiadomo jacy piłkarze. I nie boję się powiedzieć że Mazowsze miało by duży problem w meczu z Tkkf (gdzie są w większości chłopaki z Grójca). Jeśli chodzi o kompleksy to chyba nie mogą mieć do zawodników Mazowsza, a do działaczy.Sam jako osoba postronna ciężko mi patrzeć na prezesów i ich ukończone szkoły, a działają swoim potencjałem umysłowym na terenie sportowym i zarządzają klubem półprofesjonalnym (jak ma Polska piłka iść do przodu?).
P.S. A co do słowa kasy które tak obszernie krąży po forum, to myślę że podanie o stypendia sformułował Pan Artur bo prezesi ciężko by mieli ze swoim bogatym słownictwem. Więc po co się wypowiadają o kasie jeśli to nie im zawodnicy zawdzięczają pieniądze, jeśli już to mogą im podziękować za podpisy pod podaniem.

kibic; 21 października 2014, 10:22

powinien przyjść prywatny sponsor i towarzystwo rozliczać z każdej złotówki - a gmina powinna tylko zadbać o infrastrukturę techniczną - inaczej cały czas będą niejasne sytuacje

do tk; 21 października 2014, 10:41

no i dobrze,że gracie a za ile to niewielu prócz was to obchodzi i nie siejcie fermentu, za przeproszeniem nie sraj do własnego gniazda, naprawdę, sobie wystawiacie laurkę czyt. ocenę i nie obwiniajcie zarządu i prezesa będąc sami nie w porządku., może macie jakieś żale ale pomyśl kogo to obchodzi w Grójcu poza wami . Tylko wy jesteście zainteresowani tą KASĄ, więc grajcie sobie w tym tkkf i nie róbcie złej roboty w GKS Mazowsze,
Dla kogoś kto wchodzi na tę stronę to jest taka ocena \"coś pan z Grójca\" więc nie ośmieszajcie się jeśli macie choć odrobię honoru panowie piłkarze.
Takie zachowania nie przystoją piłkarzowi, sportowcowi a przede wszystkim dorosłemu człowiekowi, będziecie kiedyś ojcami i takie wartości przekażecie swoim dzieciom, może przyszłym sportowcom, pomyśl jeden z drugim zanim sięgniesz po klawiaturę kompa lepiej weż się za treningi i staraj się dorównać lepszym, którzy coś osiągneli ciężką pracą a nie czczym paplaniem.

tp; 21 października 2014, 13:51

Dlaczego Ci co grali w GKS a teraz w TKKF nie moga powiedzieć co myślą? Większe pieniądze zawsze były dla przyjezdnych chociaż nie byli lepsi od miejscowych. Nikt nie sieje fermentu tylko pisze jak było i chyba nadal jest. Pan Kukułka to się zna na dobrym prowadzeniu dokumentacji klubowej ale znawca piłki z niego jest kiepski. A ponadto który z obecnych zawodników Mazowsza jest takim asem, żeby płacić mu więcej niż miejscowemu?

do tp; 21 października 2014, 15:06

Ja tylko napisałem, że to co piszecie świadczy o Was, mnie to ryba, naprawdę nic nie zmienią te komentarze. W klubie Gks Mazowsze jak i tkkf panuje jakaś niezdrowa rywalizacja. Przecież mogą i powinny istnieć te kluby nie rywalizując ze sobą a współpracując na zasadzie lepszy przechodzi grać w wyższej lidze, naprawdę nie jest wstydem przyznać się do własnej słabości czy mniejszych umiejętności bo to można wytrenować ale wstydem już jest chwalić się, że się jest dobrym a np. nie ma się czasu na treningi czy mecze bo ma się np. uczelnię.
Life is brutal, do lepszego trzeba mieć nawet i szacunek, przejdziesz grać wyżej będziesz brał kase. Kto Ci zabrania grać w ekstraklasie, Ty jesteś kowalem swego losu, nie zarząd, nie prezes, tylko Ty sam. Wylewanie żali tu na forum no wybacz ale takie nie męskie jest, sorry!!!

do tp; 21 października 2014, 15:22

a dlaczego wogóle im płacić? za co? dlaczego płacimy zawodnikom za tak niską ligę?

zorintowany; 21 października 2014, 18:36

chcesz zarabiac nie musisz grac w M AZOWSZU jestes pilkarsko dobry wez przyklad z BIALEGO poszedl do wyzszej ligi gra i zarabia,a wy gracie po klasach A i na wsiowych boiskach .

tk; 22 października 2014, 00:33

Zeby sie nie okazało ze za rok czy dwa wy bedziecie po tych wsiowach jezdzic i grac ale zycze ogolnie chlopakom powodzenia wczesniej czy pozniej i tak sie przekonaja jaki macie szacunek do ludzi

do tk; 22 października 2014, 11:50

jest to szacunek wzajemny, a co Wy wpisujecie na zarząd i prezesa, przecież te komenty są publiczne, chciałbyś aby to na Ciebie pisał ktoś bzdury?

tk; 22 października 2014, 18:26

Kazdy chyba wie z jakimi długami Prezes z zarzadem zostawił klub a jezeli ktos tak traktuje ludzi to chyba trzeba o tym pisac bo w rozmowie to sa bardzo porzadni

Do tk; 22 października 2014, 19:25

A to już prawie 200 000 złotych w dotacji bezpośredniej i przynajmniej drugie tyle w wypłatach -\"stypendiach\" dla zawodników nie wystarcza?

do tp; 22 października 2014, 23:08

cyt. \"Dlaczego Ci co grali w GKS a teraz w TKKF nie moga powiedzieć co myślą? Większe pieniądze zawsze były dla przyjezdnych chociaż nie byli lepsi od miejscowych. Nikt nie sieje fermentu tylko pisze jak było i chyba nadal jest. Pan Kukułka to się zna na dobrym prowadzeniu dokumentacji klubowej ale znawca piłki z niego jest kiepski. A ponadto który z obecnych zawodników Mazowsza jest takim asem, żeby płacić mu więcej niż miejscowemu?\" koniec cytatu,
ODPOWIEDŻ
Myśle tp, że się mylisz, co do oceny siebie jako grajka, a Ci co przychodzą no niestety grali w lepszych co by nie mówić klubach, mają tak jakoś poukładane w głowach, mają wyższą kulturę osobistą, to niestety widać w pierwszych rozmowach i nie mają tej buty, nie wychwalają się tu na forum jacy to Oni dobrzy są piłkarze a ty tp sądzisz, że tylko ten zarząd Was tak biednych piłkarzy z Grójca krzywdzi.
Ciężko jest Ciebie zrozumieć, chyba na innej planecie żyjemy.

tp; 23 października 2014, 08:01

Nie. Jesteśmy z jednej planety tylko ja wiem co piszę. Z tego co Ty piszesz wynika ,że nie wiesz o tym nic. Nie wiesz kim jestem to jak możesz mówić ,że mają lepiej poukładane w głowach. Kultura osobista? Ktoś kto tak pisze nie znając obu stron jest bez kultury. Ja się nie obrażam na takie teksty tylko mnie denerwuje jak wypowiada sie ktoś kto zna to wszystko tylko z opowieści a nie jest jedna ze stron tak jak ja.

do tp; 23 października 2014, 08:57

no comment??????????

do tp.; 23 października 2014, 20:38

chlopie wez sie za robote bo piszesz glupote jestes tylko chlopczykiem do podawania pilki .a nie pilkarzem trzeba grac piec poziomow wyzej co najmniej (i liga)

tp; 24 października 2014, 06:21

Ja chociaż potrafię podawać piłki. A ty nie znasz podstaw gramatyki. Nie znam i ligi.

wc; 28 października 2014, 15:46

Ludzie z tkkf sa bardzo wredni wiem bo ich znam!!!!!! Wielcy pilkarze

cw; 28 października 2014, 16:04

Wszyscy grający w grójeckich klubach są wielkimi piłkarzami !!! Szkoda, że tylko w ekstraklasach amatorskich.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...
Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.