Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kradzieże samochodów w powiecie grójeckim - apel policji

21 sierpnia 2017; 17:27

Informacja prasowa

4 komentarze

Na ternie powiatu grójeckiego dochodzi do włamań i kradzieży pojazdów. Grójecka policja prowadzi działania, mające na celu zapobieganie przestępczości samochodowej, wykrycie sprawców i odzyskanie skradzionego mienia. Jednym z założeń tych działań jest współpraca policji z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc – nawet anonimową.

News will be here

W ostatnim czasie na terenie powiatu grójeckiego dochodzi do włamań i kradzieży pojazdów. Grójecka policja prowadzi niezbędne działania mające na celu:

- zapobieganie przestępczości samochodowej,

- wykrycie sprawców kradzieży i włamań,

- odzyskanie skradzionego mienia.

Jednym z założeń jest współpraca z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc. Wszelkie budzące Państwa wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, prosimy zgłaszać policji, choćby anonimowo. Numery telefonów: 997 ; 112 ; 48 668 72 00 lub drogą e-mailową. O kontakt prosimy także te osoby, które były świadkami kradzieży lub jej próby albo posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policji w ustaleniu sprawców tych przestępstw. Właścicieli pojazdów przestrzegamy przed pozostawianiem samochodów otwartych, niezabezpieczonych i z wartościowymi przedmiotami „na widoku” oraz prosimy o czujność.

Pamiętajmy - "Nie reagujesz - akceptujesz".

TAGI:

Komentarze (4):

świetna akcja; 21 sierpnia 2017, 19:05

"Witam. Wczoraj około godziny 20 na ulicy Kasztanowej z kilku samochodów zginęło parę przednich tablic rejestracyjnych. Czy jest tu jeszcze ktoś poszkodowany? Dodam, że tablice nie były wyrwane tylko wyjęte a ramki od nich leżały pod samochodami więc raczej nie był to akt wandalizmu ale kradzież... i tu nasuwa się pytanie, po co komuś jedna tablica rejestracyjna? Aha, jeszcze jedno. Po zadzwonienu na policję celem złożenia zawiadomienia o tym, że została skradziona tablica (nie tylko z mojego ale i innych obok zaparkowanych aut) i istnieje obawa, że ktoś wykorzysta ją do popełnienia przestępstwa Pan policjant podniesionym i krzykliwym głosem odmówił przyjęcia zgłoszenia i zapytał "Jaką ja mu daje gwarancje, że ktoś popełni na niej przestępstwo"? Już nie wiem czy bardziej jestem wk ruwiony na tych złodziei czy na policje..."

ss; 23 sierpnia 2017, 10:34

ja bym zadzwonil do ministra ziobry

Ktos; 24 sierpnia 2017, 14:00

Bo policja zajmuje sie tylko sprawami ktore beda ladnie opisane w Grójec 24 ale juz nie pisze ze wiekszosc spraw rozwiazuje dzieki mieszkancom .

Komentator; 2 października 2017, 11:56

Czy udało się zatrzymać jakiś zlodzieji? Chyba nie bo policja niczym się nie chwali.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...
Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.