Grupa młodych ludzi domaga się pozostania w goszczyńskiej parafii księdza Krzysztofa Różaka oraz powrotu ks. Henryka Boczka – pisze gazeta „Nad Wisłą”.
Zmiany nie podobają się sporej grupie parafian. Dali temu wyraz w internecie, dołączając do utworzonej na Facebooku grupy „Ks. Krzysztof zostaje w Goszczynie, a ks. Henryk wraca”. Jej twórcy nawołują do zbierania podpisów i wysłania listu do arcybiskupa Kazimierza Nycza, w którym mieliby się domagać pozostawienia w parafii ks. Różaka i powrotu ks. Boczka. Jak dotąd inicjatywę poparło (poprzez kliknięcie „Lubię to!”) 490 osób.
Więcej na ten temat można przeczytać tutaj:
http://www.nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=3316













14 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia