Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Kto jest premierem Polski? "Donald Tusk"

5 grudnia 2015; 16:25

Grojec24.net

16 komentarzy

Filip Chajzer z "Dzień dobry TVN" przepytał napotkanych mieszkańców Grójca z wiedzy o społeczeństwie. Pytał co to jest Trybunał Konstytucyjny oraz kto jest premierem Polski.

News will be here

TAGI:

Komentarze (16):

Bonus WGR; 5 grudnia 2015, 16:35

Grójec (L) tu się o polityce nie mowi

gość; 5 grudnia 2015, 16:43

A myślałam że Grójec jest mądrzejszy ale widząc jak głosowali na wyborach to porażka jakaś.

modry; 5 grudnia 2015, 22:54

Bonus jakbym Ci kupe zrobił na twarz w kształcie litery L to byś płakał ze szczęścia. To zamilcz i nie błaźnij tego miasta bardziej niż ci tępacy.

do gościa; 5 grudnia 2015, 23:18

Sprecyzuj swoje wypociny, bo nie wiadomo o co Ci chodzi. To że stacja tvn mąci to wiadomo nie od dzisiaj. Co do głosowania w wyborach to nie porażka, to świadomość ludzi, którzy zaczynają wybierać swoich przedstawicieli uczciwych, rzetelnych i ciężko pracujących, a nie za pieniądze jak to się często zdarzało.

mieszkaniec grójca; 6 grudnia 2015, 00:45

jestem z Grójca, wychowywałem się w tym mieście i żyje w tym mieście.... no i stwierdzam że albo ten redaktor trafił faktycznie na debili albo zrobił materiał mając na celu wyeksponowanie tylko debili

KASIA; 6 grudnia 2015, 09:18

WSTYD MI ORAZ ŻAL

Anna; 6 grudnia 2015, 09:45

"mieszkaniec grójca" - zgadzam się w 100% z drugą częścią wypowiedzi. Przecież widać dokładnie KOMU pytania zadaje. Już oni tam w tv mają swoją wizje programu i tak manipulują, aby wyszło po ich myśli.

mieszkaniec; 6 grudnia 2015, 10:44

Też mi wstyd. Może było trochę manipulacji ale niestety słychać i widać "na mieście" jacy jesteśmy. L- to strach się odezwać, PIS kontra PO, znieczulica, każdy sobie rzepkę skrobie itd. Poziom wiedzy jednak mizerny. Podstawowe wiadomości powinny docierać nawet do nieuków i głąbów.

aga; 6 grudnia 2015, 16:49

No i co,ze Grójec? W Warszawie nie wiedzieli jakich Polska ma sąsiadów,a to się nie zmieniło od wielu lat:)

aaaaa; 6 grudnia 2015, 20:24

Sądzę, że chodziło o wyszydzenie nie tyle mieszkańców Grójca, co o pokazanie jacy to Polacy są gamonie i są mało rozeznani w świecie polityki, niestety takich mamy redaktorków teraz w Polsce . A kogo interesują posłowie?, ludzi, którzy muszą myśleć o przeżyciu?, a czy wiedzę na temat polityków można włożyć do garnka?
Zostali wybrani to niech rządzą, byle dobrze, za to biorą niemałą przecież kaskę.
A zresztą skoro Niesiołowski, Petru ze swoimi partiami krzyczą, walą pięśćiami , gwiżdżą w sejmie i na takich głupkach ma się wzorować naród?
Więc może to i lepiej, że niektórzy ich nie znają, mają przynajmniej nerwy nie zszarpane.

SĄSIAD ; 6 grudnia 2015, 20:29

WIĘCEJ RELIGII W SZKOŁACH, A MŁODZI BĘDĘ BARDZIEJ OŚWIECENI !!!

bob; 6 grudnia 2015, 21:22

robią to pod publikę , pokazali tylko tych co nie wiedzieli

do sąsiada; 8 grudnia 2015, 22:18

Co ma piernik do wiatraka? Młodzi uczą się przy takiej podstawie programowej jaką wprowadziła ostatnia władza PO i PSL. Pamiętam jeszcze 8 lat temu nie było z tym kłopotu. Mam nadzieję, że to się już skończy i nastąpi normalizacja.

ja2; 11 grudnia 2015, 12:41

PiS-iorki odczepcie się od TVN, macie swoje wspaniale media TV TRWAM, TV REPUBLIKA, RADIO MA RYJA itd. i oglądajcie je dalej.

3xNIE; 11 grudnia 2015, 13:09

"Przejrzyj na oczy, spójrz, czym jest telewizja
Radio, gazety, opinia publiczna
Wszystko jest sterowane, by wyprać mi czachę
Na wszystko oficjalnie po prostu kładę lachę...."

Bilon HG W konspiracji
moim zdaniem najlepszy cytat do tych komentarzy;)

Elektra; 1 stycznia 2016, 22:38

Wcale mnie nie dziwi poziom wiedzy zaprezentowany w tym nagraniu. Każdy wróg chcąc zniszczyć, ogłupić i wynarodowić społeczeństwo niszczy w pierwszej kolejności oświatę (tak było w czasie zaborów, okupacji) Ucząc przez 35 lat historii i wos-u miałam możliwość się naocznie przekonać, jak ogłupiane jest nasze społeczeństwo, bo jak wiadomo głupim narodem łatwiej jest manipulować. Patriotyzm był traktowany jako archaizm, współczesny człowiek to internacjonalista, historia, to garb na plecach narodu, który trzeba odciąć, nie należy sięgać do przeszłości, ale iść do przodu. Takie slogany wpajane były ludziom przez całe lata, a skutkiem tego jest niemal ubezwłasnowolnienie części społeczeństwa, które bezkrytycznie przyjmuje "medialną papkę", bo nie ma własnego zdania, nie potrafi sobie wyrobić opinii. Znaczna część społeczeństwa, manipulowana przez wiele lat straciła zainteresowanie dla polityki i rzeczywiście nie wie, kto nim rządzi. Często słyszałam: "A co mnie to obchodzi, i tak nie mam na nic wpływu, kto liczy się z moim zdaniem". To właśnie nasza demokracja. Dużo wody upłynie nim zmieni się stosunek ludzi do otaczającej ich rzeczywistości.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.