Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na niedzielny koncert pod gołym niebem! W ramach projektu realizowanego z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec, 16 sierpnia o godz. 16.00 przy budynku Centrum Edukacyjno – Muzealnego, odbędzie się kolejny koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’.
Koncertową niedzielę rozpocznie zespół Kuba Szydło Trio, utalentowani muzycy:
Paweł Puszczało – bass, Rafał Stępień – piano, Kuba Szydło – drums.
Serdecznie zapraszamy do parku w Winiarach, aby usłyszeć tradycyjne brzmienie, współczesne improwizacje, ponadczasowe kompozycje.
W ten wyjątkowy dzień, przy muzealnej kawiarence Cafe Savannah, będzie można zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy i posłuchać na świeżym powietrzu standardy muzyki jazzowej w klasycznej formie trio fortepianowego.
Projekt "Letnia strefa muzyki" został dofinansowany w ramach społecznego funduszu Grupy Żywiec.
Zapraszamy! Wstęp wolny.
Info. Muzeum













4 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia