W niedzielę 20 lipca o godz. 15.00 na terenie parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbędzie się kolejny koncert z cyklu Letnia strefa muzyki.
Koncertową niedzielę zapewni wszechstronny gitarzysta Szymon Soliwoda.
W wykonaniu artysty usłyszą Państwo historie zawarte w utworach będących perłami światowego repertuaru gitarowego, czyli: Vals Venezolano nr 2, 3 - Antonio Lauro, Koyunbaba - Carlo Domeniconi, Tres piezas espanolas - Joaquin Rodrigo, Guajira a Mi Madre - Nico Rojas, Passacaglia z Suity g-moll HWV 432 - Georg F. Haendel (arr. David Russel).
Szymon Soliwoda to wyjątkowy gitarzysta, który nie daje się umieścić w sztywnych ramach. Szczególnie inspirują go brzmienia z różnych zakątków świata takich jak Turcja, Hiszpania czy Ameryka Łacińska. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, brał także udział w licznych i wyjątkowych projektach, m.in. we współpracy z Instituto Cervantes Varsovia. Doceniany przez wielu wybitnych muzyków, dziś chce poruszać publiczność swoimi wykonaniami i opowiadać historie zawarte w utworach będących perłami światowego repertuaru gitarowego.
Polecamy i zapraszamy do parku na odpoczynek z muzyką w tle!
20 lipca, godz. 15.00
Strefa Café Savannah przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.
Wstęp wolny.












7 godzin temu
Prokuratura zabrała głos w sprawie śmierci 30-latki w grójeckim szpitalu
7 godzin temu
Odcinkowy pomiar prędkości na drodze ekspresowej S7 Kopana – Grójec już działa
8 godzin temu
Awaria sieci ciepłowniczej w Grójcu! Osiedle bez ogrzewania i ciepłej wody
10 godzin temu
Gdzie szukać schronienia w Grójcu? Udostępniono nowe narzędzie
11 godzin temu
Ogłoszenia