Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Lokalna Akademia Cisco w Jasieńcu

25 marca 2017; 16:48

Informacja prasowa

2 komentarze

ZSP w Jasieńcu ZSP w Jasieńcu

W ramach Lokalnej Akademii Cisco w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu oferujemy naszym uczniom na zajęciach edukacyjnych kurs IT Essentials: PC Hardware and Software, CCNA Routing & Switching Introduction, CCNA Routing & Switching Essential.

News will be here

Każdy uczeń, który ukończy kurs i zda egzamin końcowy otrzymuje międzynarodowy certyfikat Cisco, który odzwierciedla posiadane umiejętności i jest uznawany na całym świecie. Egzaminy cząstkowe i egzamin certyfikujący są zdawane on-line na serwerach w USA. Materiał nauczania i egzaminy są w języku polskim lub angielskim do wyboru przez uczestnika kursu.

Program kształcenia Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodyce kształcenia. Wiedza w akademii jest przekazywana za pomocą różnorodnych technik nauczania. Obok tradycyjnych wykładów i zajęć klasowych prowadzone są zajęcia na platformie e-learningowej NetSpace.com oferującej zestaw środków i narządzi internetowo-multimedialnych do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Na specjalnie przygotowanym oprogramowaniu do nauki sieci komputerowych Cisco Packet Tracer uczniowie mają możliwość rzeczywistego modelowania i konfigurowania sieci oraz urządzeń sieciowych. Oprogramowanie przygotowane przez Cisco pozwala na naukę i doskonalenie praktycznych umiejętności nie tylko w szkole, ale także w domu.

Program akademii jest na bieżąco aktualizowany tak, aby uczestnicy kursów uzyskiwali najnowszą wiedzę z zakresu technologii sieciowych. Jednocześnie stałe kontakty pomiędzy firmą Cisco Systems a akademiami prowadzącymi zajęcia, pozwalają na uaktualnianie i dostosowanie programu w zależności od potrzeb odbiorców i wymagań lokalnego rynku pracy.

Gimnazjalistów zapraszamy do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Jasieńcu  aby już jako nasi uczniowie mogli zdobywać dodatkowe certyfikaty uznawane na całym świecie. 

Instruktor Lokalnej Akademii CISCO
mgr Sławomir Zalewski

TAGI:

Komentarze (2):

Uczeń ; 26 marca 2017, 00:31

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

CCNA; 28 marca 2017, 23:46

Jeśli w tym wieku ktoś juz wie co chce robić, na prawdę polecam.... z tym certyfikatem przyjmą was wszędzie!!
Warto wspomnieć, że ważny jest on tylko przez ,,3" lata w tym czasie aby go przedłużyć trzeba zdac kolejny egzamin na tym samym poziomie lub wyższym w innym wypadku certyfikat przepada.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.