Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Majówka na drogach powiatu: 17-latek po pijaku na skuterze

1 maja 2018; 21:45

Informacja prasowa

0 komentarzy

W weekend grójecka drogówka przeprowadziła kolejne działania „Stop Trzeźwość”, podczas których prowadzono wzmożone kontrole trzeźwości kierowców. Za nami zaledwie trzy dni długiego majowego weekendu, a już można wyliczać przypadki, w których kierowcy totalnie zignorowali przepisy ruchu drogowego, zasady bezpiecznej jazdy, a przede wszystkim zdrowy rozsądek. Alkohol i brawura, to tylko niektóre zachowania mogące skończyć się tragicznie. Nie ma pobłażania dla takich kierujących. W dalszym ciągu trwa policyjna akcja „Majowy Weekend 2018”

News will be here

W działaniach uczestniczyło łącznie 22 policjantów wydziału ruchu drogowego. Przebadano kilkaset osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Przez dwa dni mundurowi zatrzymali 10 osób kierujących na podwójnym gazie oraz 4 kierujących pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Niechlubny rekordzista to mieszkaniec powiatu grójeckiego, który w sobotę na terenie gminy Warka kierował fiatem posiadając blisko 3 promile alkoholu w wychydanym powietrzu.

W sobotę zatrzymano 5 osób, m. in. w Mogielnicy 17-latek, nie mając uprawnień kierował skuterem w stanie nietrzeźwości, spowodował kolizję uderzając w zaparkowany pojazd. Tego samego wieczoru patrol z Mogielnicy zatrzymał 50-latka kierującego motocyklem w stanie nietrzeźwości oraz pomimo zakazu kierowania pojazdami. W niedzielę kolejne 5 osób wykazało się brakiem rozsądku kierując po alhololu. Doszło do kolejnej kolizji drogowej, którą tym razem spowodowała nietrzeźwa kobieta.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozwagę oraz brak akceptacji dla nietrzeźwych kierowców.

/AW

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.