Mistrzowie rundy jesiennej w Radomskiej Lidze Okręgowej – piłkarze grójeckiego Mazowsza – zakończą tegoroczne zmagania sobotnim meczem w Głowaczowie.
Spotkanie to zostanie rozegrane awansem z pierwszej kolejki w rundzie wiosennej.
Mazowsze, które niespodziewanie zakończyło pierwszą część sezonu na folderu lidera, pojedzie do Głowaczowa, aby zrewanżować się za porażkę z sierpnia. Na Laskowej górą byli rywale, którzy wygrali wówczas 1:2.
Wiele wskazuje na to, iż w sobotę trener Konrad Główka będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy.
Po urazach do kadry meczowej wracają najlepszy strzelec Rafał Sobczak, drugi w tej klasyfikacji Mikołaj Nojek oraz doświadczony Tomasz Jaskólski.
Początek meczu w Głowaczowie o godz. 12.00.
mat













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia