Mazowsze po bardzo dobrym meczu pokonało przed własną publicznością 4:0 (1:0) Zwoleniankę Zwoleń.
- Walka, walka i jeszcze raz walka – podsumowuje sobotnie zawody kierownik grójeckiej drużyny, Marian Iwański.
Był to najlepszy jak dotąd mecz podopiecznych Konrada Główki po spadku z IV ligi. Publiczność, która tego dnia dopisała na Laskowej pożegnała schodzących z boiska piłkarzy gromkimi, a przede wszystkim zasłużonymi brawami.
Wynik meczu w 36.minucie po podaniu od Damiana Karlsa otworzył Rafał Sobczak. Na 2:0 tuż po przerwie z rzutu karnego podwyższyć mógł Daniel Złoch, ale piłka ugrzęzła na poprzeczce. Kapitan grójczan zrehabilitował się kilka minut później podwyższając na 2:0. Trzy minuty później drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Sobczak, a rywali dobił w 88.minucie Wierzbicki.
Brawo dla Mazowsza! Kolejny mecz już w środę. Podopieczni Główki jadą do Jedlni-Letnisko (godz. 17.00), a w sobotę podejmą na Laskowej zespół z Garbatki (godz. 16.00).
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 4:0
Gole: Sobczak (36., 57.), Złoch (54.), Wierzbicki (88.)
Skład Mazowsza: Przybylski - Gałka (70. Jaskólski), Lisiecki, Nojek D., Karls, Złoch, Dąbrowski (66. Wierzbicki), Nojek M. (75. Dusiński), Kalinowski, Derewicz, Sobczak (60. Kasperek)
Mateusz Adamski













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia