Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – Hutnik Warszawa 0:5

10 lipca 2021; 17:43

Grojec24.net

20 komentarzy

Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa 0:5 Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa 0:5

Od wysokiej porażki z IV-ligowym Hutnikiem Warszawa serię gier kontrolnych rozpoczęli piłkarze grójeckiego Mazowsza. Drużyna trenera Mariusza Lisieckiego, dla której było to „przetarcie” po pierwszym tygodniu cięższych treningów, wystąpiła w mocno okrojonym składzie.

Szkoleniowiec dał szansę pokazania się kilku młodym wychowankom klubu, a także przyglądał się graczom testowanym, którzy mogliby wzmocnić jego zespół.

Mazowsze Grójec – Hutnik Warszawa 0:5 (0:1)
Skład Mazowsza: Młodziński – Kozłowski, zawodnik testowany, Derewicz, Gotlib, Złoch, Poczek, Prasek, Zieliński, zawodnik testowany, zawodnik testowany
Grali także: Dąbrowski, Jemioł, Otulak, Świderski, Skarżyński

TAGI:

Komentarze (20):

Dietetyk; 11 lipca 2021, 07:48

Po wyglądzie - zawodnik Mazowsza po lewej widoczna oponka, zawodnicy Hutnika - szczypiorki W tej dyscyplinie trzeba biegać

Do dietetyk; 13 lipca 2021, 00:34

Oj nie czepiają się chłopaków z Grójca, przecież lockdown był, więc co niektórym się przytyło, a Hutnik za wysokie progi dla Mazowsza, teraz będzie więcej Oponek brzusznych, bo treningi raz w tygodniu będą.

Obserwer; 13 lipca 2021, 20:26

Dać szansę młodym wychowankom, ich cieszy granie, rywalizacja, chcą się pokazać, ogrywać w seniorskiej piłce

no to ja; 13 lipca 2021, 21:49

Pozdrawiam trenera Mazowsza i trzymam kciuki za niego w tej niełatwej sytuacji, kiedy dostał do tworzenia drużynę będącą w rozsypce po spadku. Wszystkim, którzy wiwatowali kilka miesięcy temu na cześć Jerzego E. życzę więcej wstrzemięźliwości w ocenach. Jak widać nie wszystko co warszawskie takie cudowne i pachnące. A za darmo tu pan Jurek nie był, zapewniam Was drodzy podatnicy, którzy pośrednio składaliście się na jego pensję.

Do obserwer; 14 lipca 2021, 21:48

No chyba jak się ich sukcesywnie pozbywało i upychało po byle klubach, to zbyt wielu ich nie zostało. Druga kwestia, że naprawdę po ludzku to zdziwię się tym wcześniej niepotrzebnym, jak kolejny raz złapią się na przynętę i wrócą. Niekończoąca się grójecka historia

... ; 16 lipca 2021, 12:07

A ilu chłopaków w ostatnim czasie podjęło rywalizację o granie w pierwszym zespole woleli iść do niższej ligi i mieć pewny sklad.

kibic; 16 lipca 2021, 13:52

A ile czasu dostawali na sparingach. Przecież ważniejsi byli tzw zawodnicy testowani

Obserwer; 17 lipca 2021, 05:44

Co się dzieje z chłopcami drużyn młodzieżowych???nie ma ich...gdzie tkwi problem?????nie grają bo:
- są za słabo wyszkoleni?
- poprostu nie chcą?
- A może ktoś ich nie chce?
Zastanawiał się ktoś???

Do obserwer; 18 lipca 2021, 10:56

Wymień drużyny młodzieżowe (szkoły średnie) jakie funkcjonują w mieście jakie dyscypliny i znajdziesz odpowiedzObserwer; 18 lipca 2021, 14:20

Nie ma chłopców chcących trenować w kilkunastotysięcznym mieście i okolicznych wioskach?? Pytanie dlaczego? Gdzie jest problem?

Barza; 19 lipca 2021, 14:16

Ja liczę że po zmianie trenera będą grali zawodnicy stąd. Lata stawiania na przyjezdnych nic nie dały. A w LO spokojnie można grać ludźmi swoimi wystarczy ich pozbierać z okolicznych miejscowości do których uciekali bo w Mazowszu nie brali.

Do Barza; 19 lipca 2021, 20:10

Otwarte pytanie: czy oni aby na pewno będą chcieli wrócić? Z tego co wiem mają w okolicy dobrze i tam są doceniani. O atmosferze nie wspomnę, ale coś tam da się odczytać z rozmów i półsłówek

---; 20 lipca 2021, 10:38

A moim zdanie to powinni wrócić do Mazowsza. Tak, musieli szukać gry w okolicznych klubach, bo żaden obcy trener na nich nie stawiał. W końcu mamy trenera z Grójca i na pewno już takiej sytuacji nie będzie jak wcześniej. Liczę na mądry wybór chłopaków, bo Mazowsze to historia od którego duża liczba chłopaków zaczynała...

mauzer; 20 lipca 2021, 11:48

o czym Wy piszecie, kto ma wrócić? To są zawodnicy na miarę B i A klasy iw tych klasach zadomowi się Mazowsze. tak w Grójcu szkoli się młodzież i efekty jakie są to widać.

Re; 20 lipca 2021, 21:01

To może warto zmienić sposób szkolenia

Do re; 21 lipca 2021, 14:05

Już się zmienił Szkolenie odbywa się w 3 szkółkach

Reee; 23 lipca 2021, 12:37

Dzieciaczki podstawy piłki zdobywają na podwórkach, żadna szkółka tego nie nauczy. Grójec jak widzimy, to tylko osiedla z betonowymi parkingami, brak terenów do gry w piłkę, czy nawet gry w dwa ognie. Trenerami w grupach młodzieżowych zazwyczaj są zawodnicy, którzy dorabiają sobie do tzw stypendium za grę w seniorach. Tak to sie kreci w Grójcu od dawna. W jednej ze szkół podstawowych jest ponoć 4 nauczycieli wf byłych zawodników nie wychowanków Mazowsza, były etaciki, a grali w innych klubach.

Obserwer; 24 lipca 2021, 08:21

To prawda, planu szkolenia, rozwoju dzieciaków nie ma. Na wcale niemałe miasteczko i tyle dekad szkolenia nikt się wyżej nie wybił - to najlepiej pokazujący wskaźnik że system szkolenia jest kiepski.

Do obserwer; 25 lipca 2021, 21:19

Wymień drużyny młodzieżowe (szkoły średnie) jakie funkcjonują w mieście jakie dyscypliny i znajdziesz odpowiedz Przeanalizuj sport seniorski i wymień kto wybił się w sporcie seniorskim Jest Rada Sportu przedstaw swój pomysł na szkolenie

Obserwer; 27 lipca 2021, 22:50

Ja nie jestem trenerem, nie znam się na tym, nie mam odpowiedniego wyszkolenia więc nie wskaże Ci co robić żeby było dobrze. Z drugiej strony jako nieznającysię na szkoleniu człowiek mam prawo ocenić sytuację - według mnie dobrze nie jest sądząc po wynikach - A to wynik sportowy na tle innych pokazuje gdzie jesteśmy. Jeżeli jest źle to ktoś chyba jest za to odpowiedzialny? Jeżeli ten ktoś nie wie co poprawić to trzeba znaleźć kogoś kto to wie bo tacy są i tyle.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wykaz punktów kontroli autobusów w wakacje 2022 Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowało...
Policjanci złożyli ślubowanie. Czterech rozpocznie służbę w Grójcu Na placu przed Komendą Wojewódzką Policji zs. w Radomiu...
Sprzątanie pobudowlane i poremontowe Sprzątanie po budowie - to skomplikowana procedura, której...
Kino GOK zagra ostatni raz przed wakacyjną przerwą Publikujemy repertuar grójeckiego kina na ostatni weekend...
Terytorialsi z powiatu grójeckiego mają nową jednostkę! 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej przenosi 61...

Najnowsze ogłoszenia

Profesjonalne usługi informatyczne... Profesjonalne usługi informatyczne Grójec i okolice. Konkurencyjne ceny,...
Zatrudnimy opiekunki i opiekunów... PRM STOWARZYSZENIE od ponad 15 lat świadczące usługi opiekuńcze we współpracy...
... Pracuj jako Mechanik samochodowy w Niemczech ‼️🇩🇪
uczciwej osoby do pisania szukam uczciwej osoby do pisania prostych tekstów. W razie zainteresowania...
Kierownik Elektromarketu - Grójec Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro...

Firmy z Grójca i okolic

Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.