Wśród 22 świeckich uhonorowanych medalem „Za zasługi dla Archidiecezji Warszawskiej” znalazła się Elżbieta Beliniak z parafii św. Prokopa w Błędowie.
Uroczystość wręczenia medali odbyła się w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Elżbieta Beliniak w parafii św. Prokopa w Błędowie jest gorliwą i ofiarną członkinią Akcji Katolickiej, a obecnie prezesem Zarządu Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Inicjatorka i uczestniczka wielu wydarzeń i uroczystości w parafii oraz diecezji. Jako wdowa wychowała przykładnie czwórkę dzieci, kształtując w nich wiarę i chrześcijańskie wartości.













13 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia