Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Media: senator Karczewski nie będzie już pracował w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą

16 maja 2023; 14:43

Grojec24.net

119 komentarzy

Stanisław Karczewski Stanisław Karczewski

Jak donoszą ogólnopolskie media, szpital w Nowym Mieście nad Pilicą nie przedłużył umowy z senatorem PiS Stanisławem Karczewskim.

News will be here

Nieoficjalne informacje o odejściu senatora Stanisława Karczewskiego ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą pojawiły się w mediach społecznościowych w niedzielę.

Dyrektor naczelna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą Barbara Gąsiorowska poinformowała we wtorek, że Stanisław Karczewski był zatrudniony w szpitalu na podstawie umowy cywilnoprawnej do 12 maja 2023 roku. Następnie potwierdziła, że "Dyrekcja SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą nie przedłużyła umowy" - czytamy w portalu konkret24.tvn24.pl.

Redakcji Grojec24.net informację tę udało się również potwierdzić w niezależnym źródle, zbliżonym do Starostwa Powiatowego w Grójcu, któremu podlega szpital w Nowym Mieście nad Pilicą.

 

Stanisław Karczewski

Senator VI, VII, VIII, IX i X kadencji.

Wicemarszałek Senatu X kadencji - wybrany 12 listopada 2019 r. na 1. posiedzeniu Senatu. Odwołany 13 maja 2020 r. na 10. posiedzeniu.

Marszałek Senatu IX kadencji.

Wicemarszałek Senatu VIII kadencji.

Urodził się 14 listopada 1955 r. w Warszawie.

Jest absolwentem warszawskiego XLI Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela. W 1981 r. ukończył studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1993 r. uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej.

Od 1981 r. pracował w szpitalu rejonowym w Nowym Mieście nad Pilicą (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej). Był kolejno stażystą, młodszym asystentem, asystentem, kierownikiem Oddziału Pomocy Doraźnej, dyrektorem szpitala oraz ordynatorem Oddziału Chirurgicznego.

W 1989 r. był jednym z założycieli Komitetu Obywatelskiego w Nowym Mieście nad Pilicą. Przez wiele lat przewodniczył Zakładowej Komisji NSZZ „Solidarność” w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w tym mieście.

W latach 1998-2002 był radnym Rady Powiatu Grójeckiego. Od 2002 do 2005 r. sprawował mandat radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

W Senacie VI i VII kadencji był zastępcą przewodniczącego Komisji Zdrowia. Od 2010 r. pełnił funkcję przewodniczącego części senackiej Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość.

W Senacie X kadencji jest:

- członkiem Komisji Regulaminowej, Etyki i Spraw Senatorskich.

Należy do Prawa i Sprawiedliwości. Zasiada w Komitecie Politycznym i jest członkiem Komisji ds. Etyki. Był szefem sztabu wyborczego PiS w zwycięskich wyborach parlamentarnych w 2015 r.

źródło: senat.gov.pl

TAGI:

Komentarze (119):

Mieszkaniec; 16 maja 2023, 19:58

Nic nie zrobił dla Nowego Miasta , ani dla Grójca. Szpitale w opłakanym stanie , nie powstał ani jeden zakład pracy , tylko pokazuje się z tabliczkami ile to pieniędzy z naszych podatków przekazał.


grójca

Do mieszkaniec; 17 maja 2023, 08:28

Jeśli chcesz być wiarygodny, musisz powiedzieć co byś ty zrobił i z jakich środków, będąc na jego miejscu.
Szpitale są w zarządzie starostwa, błaźnie.
W opłakanym stanie jest całe twoje jestestwo.

Do dekownika; 17 maja 2023, 11:13

Wygra KO i Tusk. Wtedy przyjdą pieniądze z Unii na szpitale, na nowoczesną onkologię, na oddłużenie szpitali. Pisowi udało się tylko wpuścić rakitę nad Polskę.

Do mieszkaniec. ; 17 maja 2023, 11:48

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do mieszkaniec c. d.; 17 maja 2023, 11:58

Pieniądze z Unii już były, w efekcie czego pinindzy nie było na nic, a szpitale kazano zamykać.
Dlatego m. in. jesteś zwycięzcą wspomnianej konkurencji.

do do dekownika; 17 maja 2023, 13:04

Proszę nie krytykować PiS. Proszę wskazać choć jeden przykład jakie inwestycje i dokonania były za tamtych rządów. Za rządów obecnej ekipy kraj się rozwija. Co do środków z Unii łaski nie robią muszą dać, a dlaczego do tej pory nie dali przecież wiemy.

Mieszkaniec; 17 maja 2023, 15:38

Za Tuska i PO wybudowaliśmy autostrady i drogi do Radomia , do Belska , do Mszczonowa itd. Fabryki Opla , Voldzwagena fabryki mebli naj. w Europie. A za posła Suskigo i Karczeskigo fabrykę domów w Słomczynie Cha ,Cha Cha.

Do mieszkaniec ; 17 maja 2023, 15:47

Jak się wabisz, skoro ktoś jest dekownikiem a ty nie?
Tusk, całe PO i ty błaźnie, możecie wygrać muzykę przegrywów na mandolinach, jeśli się nauczycie grać. Albo hymn Deutchland uber alles na fujarkach.

Mieszkaniec; 17 maja 2023, 18:51

Już Ci kiedyś powiedziałem gdzie masz przyjść jak chcesz się sprawdzić. Ale Ty wolisz ubliżać w internecie. jesteś odważny jak ruskie w Ukrainie. PiS = DROŻZNA.

Do mieszkaniec; 17 maja 2023, 19:28

Wiesz co, tetryku?
To wszystko co wymieniłeś zostało zrobione z korzyścią dla zagranicy, począwszy od tego, że polscy podwykonawcy pobankrutowali z powodu braku płatności, a te rzekomo masowo budowane autostrady były najdroższe w Europie i skończywszy na tym, że ww.firmy nie płaciły tu podatków. A dodatkowo, wcześniej zostały zniszczone i sprzedane lub zlikwidowane całe branże orzemysłu - motoryzacja, maszyny rolnicze, handel, bsnkowośc, przetwórstwo rolno-spożywcze, kosmetyki, chemia, stocznie, a w imię walki o klimat - usiłuje się prowadzić likwidację kopalń i elektrowni (np. Turów).
PO i Tusk źle się przysłużyli Polsce, dobrze zagranicy, miejscowym złodziejom i innym przestępcom.
Powrót PO i ich totalnych sojuszników oznaczałby koniec suwerenności Polski poprzez wejście do stefy euro i federalizację Unii Eurooejskiej, w której panuje zasada nur fir Deutche.
Jedynymi, którzy by na tym zyskali sa ci zdrajcy. Nazywanie ich polską opozycją ma tyle wspólnego z prawdą , co ich uczciwość z rzeczywistością.
Dlatego, ograniczony tetryku, nigdy nie znajdziesz posłuchu dla swoich bredni rodem. TVN i GW.

Jko; 17 maja 2023, 21:03

Za PIS Polska się zwija ….

Głupota+; 18 maja 2023, 09:15

Trzeba być wyjątkowo głupim błaznem żeby popierać pis po tym jak wygląda ich polityka usłużności wobec Ameryki i Ukrainy przede wszystkim. Rozsiewanie populizmu rodem z TVP i GP nic ci nie da błaźnie. Tyle piniędzy jest do rozdania a jakoś na leczenie dla tych 17 chorych dzieci na sma nie ma tylko żebrają o życie na siepomaga.pl.

Do głupota +; 18 maja 2023, 09:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

DROŻYZNA+; 18 maja 2023, 10:28

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Afera goni aferę ; 18 maja 2023, 10:59

Kradną na potęgę:
https://www.money.pl/gospodarka/afera-pck-byli-politycy-pis-skazani-poszlo-o-okradanie-kontenerow-z-odzieza-6899280540740512a.html
Źródło: www.money.pl

Do afera; 18 maja 2023, 12:01

Tam jest byli politycy.
Obecni peowcy chowają się za doktryną Neumanna i immunitetami.

Do Jko; 18 maja 2023, 14:43

Prawda.
Zwija się część Polski - ta będąca pod wpływami zagranicy i będąca jednocześnie własnością postkomunistów, zdrajców i złodziei.
Polska właściwa, ta dla Polaków, rozkwita i rośnie, bo wystarczyło nie kraść.

Barry; 18 maja 2023, 14:58

Tusk to niezły zwodziarz. Szukał pieniędzy zakopanych w Zakopanem.
A tu wystarczyło pogadć z kumplami, którzy zajumali 160 mld z VAT, żeby to oddali.
Wystarczyło przycisnąć Nowaka, żeby opowiedział swój proceder.

Do Barry; 18 maja 2023, 15:26

Ty też jesteś zwodziarz.
Nazywasz wspólników kumplami.
A pieniądze są i u jednych i u drugich.
Poza tym 700 lewych cystern z paliwami dziennie, to były dopiero miliardy.

Larry; 18 maja 2023, 15:27

Kto ukradł te 160 mld? I co oddali? Te wywody są tak żałosne że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad głupotą piszącego. A ten Nowak już odpowiedział? Ile dostał lat? A jeszcze proces nie ruszył. Powtarzasz błazenade z tvp, a żeby dyskutować o polityce trzeba posiadać troche inteligencji której jak widać po wypowiedziach... Brak.

Do Do Jko; 18 maja 2023, 19:06

Tak masz rację poparcie w PiS drastycznie spada. Po wyborach będą wyroki i pełne więzienia.

Humor dla mieszkańców; 18 maja 2023, 19:09

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

kusy; 18 maja 2023, 19:12

I tak wygra TUSK i KO . Bo ludzi dobrej woli i patriotów jest więcej.

Barry; 18 maja 2023, 20:49

Sami zwodziarze są w tej PO.
Cztery mln w gotówce za szafą w nodze od stołu, koperty za operacje, mieszkania w Chorwacji, spotkania o północy szefa klubu parlamentarnego PO z zainteresowanymi - na śmietnikach i cmentarzach w sprawie ustawy hazardowej, konferencje z sędziami, prośby w Komsji Eurooejskiej o mrożenie i niewypłacanie pieniędzy dla Polski, rozmowy ojca z synem o lipie, opowieści o biznesach na VAT kepszych niż narkotyki, rozwój armii i obronności poprzez likwidację 600 jednostek wojskowych, ukrywanie prawdziwego programu. Królowie dryblingów o każdej porze i w każdej sytuacji, królowie życia za nasze pieniądze przy ośmiorniczkach u Sowy, obrońcy wolnych mediów w siedzibie Wprost.

Do mieszkaniec i Kusy; 19 maja 2023, 09:31

Wiara czyni cuda. Ale nie w waszym przypadku.
Tusk i PO/KO maja na sumieniu zbyt dużo draństw i szalbierstw.
Tusk jest skończony. Poziom frustracji przesłonił mu rozum i instynkt samozachowawczy..
Wierzy, że samą nienawiścią i kłamstwami spowoduje masowy zanik pamięci, że bez programu, bez żadnych propozycji, zdobędzie na nowo zaufanie.
Wierzy, że Polacy podzielają jego zdanie - polskość to nienormalność. Wierzy, że może bezkarnie gardzić Polakami i jednocześnie jawnie służyć Niemcom.
Marny koniec króla Europy. Chyba pójdzie kopać w Zakopanem.

Do Larry; 19 maja 2023, 09:44

Te pieniądze ukradli ludzie drukujący sekwencje lewych faktur ze słupami na końcu. Sporo tych ludzi już siedzi. Potwierdziła to KE.
Nowak układał zapisy ustaw i rozporządzeń. Tusk o wszystkim wiedział. Wynika to z wypowiedzi jego cienia - Grasia przy wódce u Sowy, o doskonałym biznesie na VAT, lepszym od narkotyków.

Larry; 19 maja 2023, 11:15

Nic co było nagrane u sowy nie stanowi dowodu, nawet haniebne słowa Morawieckiego (ówczesnego doradcy Tuska, jego prawej ręki) o misce ryżu i wojnie dobrej na wszystko.

Marek; 19 maja 2023, 11:38

Nie wiem co gorsze okradanie PCK czy wyłudzenia VAT a może tu i tu jest kradzież?

Do Larry; 19 maja 2023, 12:24

Nikt inteligentny nie poprze Tuska z PO, z powodów powszechnie znanych i wymienionych powyżej.
Śmiało więc można cię zaliczyć do kategorii ludzi całkowicie inteligencji pozbawionych.
Kusy, Larry, mieszkaniec, błazen - w jednej osobie.

Humor dla mieszkańców; 19 maja 2023, 13:36

Jedzie karawana PiS na rączych rumakach
Ściga ją POKO na chudych świniakach.
Szczekają kundelki - nie dogoni ta chołota ruska
Hau hau, przegraliśmy już przez Tuska.

Do Kusy ; 19 maja 2023, 15:08

Ty masz dobrą wolę do złych rzeczy.
Poza tym jesteś szeregowym diabłem z podkulonym ogonem.
Belzebub tobą rządzi. Ten Belzebub co go Myrcha pomylił Baltazarem. Piekło ci służy?

Ireneusz; 19 maja 2023, 15:56

Po jakie było takie było, to że kradli nie mogę powiedzieć bo nie ma wyroków natomiast nie okradali tak jak w przypadku PCK ludzi chorych niepełnosprawnych i ofiar klęsk, wojen. To jest zbydlencenie najgorszego sortu.

Do Larry; 19 maja 2023, 21:21

Rżniesz gluoa koleś i myślisz, że ktoś się na to złapie?
Taśmy od Sowy są dowodem na to, jaki jest stosunek nagranych uczestników - głównie peowców - do Polski, do Polaków, do innych narodów, do kobiet, do pieniędzy, do uczciwości i obietnic wyborczych.
Są to dowody tak bardzo kompromitujące, że PO i Tusk są skończeni raz na zawsze.

Irek; 19 maja 2023, 22:09

Ja chcę sìe odnieść do polityki kadrowej w w.w szpitalu.Jeżeli rezygnuje się z doświadczonej kadry lekarskiej to może skutkować,że szpital się zwinie.Powinna tam wkroczyć kontrola z NFZ bo powiat tego nie widzi.
Ja wątpię na tym etapie aby lekarze szturmowali szpitale, aby się tam zatrudnić

opamietajcie się; 20 maja 2023, 09:31

Partie polityczne to są plemiona , nie bądźcie naiwni dając się łapać w pułapkę własnych emocji jak tu na tym forum. Ja wiem jedno w 2015 r. Pis wygrało wybory ale to nic do końca nie zmieniło jeśli chodzi o wyższe pensje ponieważ to pracodawca decyduje o podwyżkach kluczowych tych że pracowników.Za Platformy były wysokie ceny i niskie pensje , za Pis także są wyższe ceny ale pensja minimalna wzrosła tyle zę ona LEDWO wsytarcza do zycia, (na wynajem mieszkania i jedzenie z rachunkami). Ludzi (nie wszyscy ale większość) nie stać na oszczędzanie gotówki bo po prostu jej nie mają, o programach socjalnych nie wspominam bo z tego korzysta rodzina a nie pojedyńcza jednostka.
Suma sumarum jeszcze minie 30 lat ( o ile wojna nas nie "zje") zanim w naszym pięknym kraju będziemy mogli godnie żyć.

Jaroslaw; 20 maja 2023, 09:38

Szkoda. Odchodzi wybitny fachowiec.

Do opamiętajcie sie; 20 maja 2023, 12:02

Kiedy w 2004 roku wstępowaliśmy do UE, mieliśmy obiecany bardzo szybki wzrost realnych zarobków i osiągnięcie średniej unijnej.
Zastanów się dlaczego tak się nie stało i sama się opamiętaj.

Do opamiętajcie się ; 20 maja 2023, 12:54

Tu tylko jeden jest fanatyk pisu który nie umie dyskutować na argumenty. Jest ogłupiony przez telewizję i zaczadzony kościelnym kadzidłem. A za 30 lat nie będzie godnego życia tak jak nie ma go teraz i to nie przez wojnę a przez dług publiczny. Odsetki zjedzą ten kraj.

Do do opamiętajcie się; 20 maja 2023, 14:57

Jeśli są tu fanatycy PiS, to oni mają argumenty, bo PiS posiada program, z którym wychodzi do wyborców.
To fanatycy antypis nie mają żadnych merytorycznych argumentów., nic do zaproponowania. Antypis nie może mieć argumetów, bo nie da się obronić tego co już zrobili i nikt nie jest w stanie nic powiedzieć na temat tego, co oni chcą jeszcze zrobić
Dlatego antypis jest zakłamany i nienawistny. Poza tym nie ma jednego antypis, są tylko zdezorientowani postkomuniści, pseudoludowcy i pseudoliberałowie i gdzieś tam pomiędzy nimi pseudoobrońcy klimatu i pseudobiznesmeni z lobbystami. Jest też mieszanina krajowych i zagranicznych korumpatorów wraz ze skorumpowanymi . Są też nieuczciwe media opłacane przez te grupy, zwane obłudnie wolnymi.
I są też zdezorientowani ludzie, którzy na to wszystko patrzą.

Do do opamiętajcie się; 20 maja 2023, 16:41

Taki z ciebie ekonomista jak z TVN ostoja prawdy, polskości i normalności, a z Tuska polski patriota.
Wiesz co to jest dług publiczny i jak on wygląda w innych krajach UE?
Jak się dowiesz, to się na pewno zamkniesz,
Jakie są te twoje argumenty?
Są one stekiem bredni i nieporadnych myśli kogoś, kto nigdy nie zaznał odrobiny rzetelnej wiedzy, a ktoś inny wmówił mu jakieś zalety intelektu. Cały ty, błaźnie.

PiS=DROŻYZNA ; 20 maja 2023, 16:47

Argumenty antypis są w sklepach widoczne dla każdego w postaci cen wyższych kilkukrotnie niż przed objęciem władzy przez pis.

Do do błazen z pis; 20 maja 2023, 18:40

Aha czyli TVP jest ostoja prawdy? Błaźnie? To jest czysta matematyka gdyby polska nie płaciła odsetek matka polka na dziecko dostawałaby dodatkowo 1500zl przy zachowaniu obecnych podatków, błaźnie.

Elżbieta ; 21 maja 2023, 06:22

W tym kraju nic nie działa prawidłowo, psychiatria leży co widać po wpisach fanatyka.

Do antypis; 21 maja 2023, 09:35

PO = między innymi mafie śmieciowe w całym kraju. Siedzi Karpiński.
Żaden psychiatra wam nie pomoże.
Jedyna droga to cela + dla waszych przywódców na wszystkich szczeblach.. Wtedy wam zabraknie mentorów i uruchomi się oczyszczające myślenie.

Do antypis c. d.; 21 maja 2023, 10:05

Drożyzną nie przysłonicie braku programu, nędzne błazny.
W całej Europie są wyższe ceny. Najwyższe w krajach sąsiadujących z wojnę. Jest to zjawisko występujące od zawsze w historii.
A w Polsce mamy dodatkowo skok cen energii - efekt niemieckiej polityki energetyczne - kretyńskie ETS narzucone przez UE, zaakceptowany europolityków PO/PSL/Lewicy. Wyhodowaliście wspólnie z Niemcami Putina i macie, co macie.
Hasło drożyzna to wasza ostatnia deska ratunku, a sami za nią odpowiadacie.
Jesteście prawdziwą kupą błaznów i jest to bardzo delikatne, zbyt łaskawe dla was określenie.

Obiektywnie ; 21 maja 2023, 13:07

Okradanie PCK a może i innych organizacji charytatywnych odbieranie ostatniej szansy na rormalne życie ludziom w chorobie i pokrzywdzonych przez los jest w tym programie? Kult bandery jest w tym programie? Bycie sługą narodu ukraińskiego jest?
Ludzie gdyby chcieli Białorusi to by tam pojechali. Cele po wyborach będą pełne o to się nie martw. Skończ ten bełkot. Klepiesz trzy po trzy nikt już się nie nabierze na to małpowanie telewizyjnej treści. I masz rację że psychiatra tu nie pomoże bo niszczenie służby zdrowia też jest w tym programie.

Piotrek; 21 maja 2023, 15:56

A ja bym ten cały antypis porównał do sfory wygłodniałych bezpańskich kundli.
A tych najbardziej szczekających do stada diabłów tasmańskich.
Można sobie znaleźć filmy, o tym co potrafią te potworki.

do błazen ; 21 maja 2023, 20:35

Jest program, spłacicie swoim majątkiem każdą złotówkę na którą zadłużyliście ten kraj.

Do do do do; 22 maja 2023, 08:10

Antypis nie ma programu.
Antypis jest antypolski.
Antypis jest skończony.
Antypis wyje jak stado wyjców - małp.

Do (adresat znany); 22 maja 2023, 09:26

Przyszła pora na doktora.

Do do do do; 22 maja 2023, 10:09

Wyjący antypis wył w spsób następujący:
Finanse w ruinie, Polska zbankrutuje
Nie będzie węgla, paliw i ropy
Ludzie zimą pozamarzają
Nie będzie prądu w domach
Chleb będzie po 30 zł
Benzyna będzie po 12 zł
Cały świat odwróci się od Polski.
Efekt - nic takiego nie wystąpiło, a oni są zgrają otumanionych błaznów,
Kiedy Ukraina ostatecznie wygra, prawda was orzetrąci i pozostanie wam ucieczka nach Berlin.

Do obiektywnie; 22 maja 2023, 12:17

Ani ładu ani składu.
Tak właśnie wygląda bełkot, zwłaszcza to Ukrainie i służących.

do farmy troli; 22 maja 2023, 12:33

Nie przykryjecie programem partyjnym swojej niekompetencji. Nikt już się na to nie nabierze. Cały internet zasmiecacie tymi komentarzami kropka w kropkę napisane i powielanie nawet nie umiecie użyć innych słów tylko kopiujecie bezmyślnie. Żenujące .

do farmy troli; 22 maja 2023, 12:38

Dolej sobie oleju do glowy najlepiej z pierwszego tłoczenia. Może być ten z Ukrainy techniczny. Do spożycia może się nie nadaje bo norm europejskich nie spełnia ale jako smarowidło zalecę może coś zaskoczy.

Do do farmy trolli; 22 maja 2023, 13:08

PiS posluguje się prawdą.
Wy, antypisowscy trolle, nie mając nic innego do zaproponowania, kłamiecie i usiłujecie wzniecać emocje.

Do do farmy trolli; 22 maja 2023, 13:28

Odwrotnie.
Nikt już się nie nabierze na waszą uczciwą pracę dla kraju, na wasze kłamstwa, szczucia, straszenia i judzenia.

Do farmy troli ; 22 maja 2023, 15:01

Macierewicz wam dał poradnik jak kłamać, wszystko co mówił stosujesz.
Tutaj link:
https://m.youtube.com/watch?v=K0-uzsm-Tmk

Radek ; 22 maja 2023, 15:17

"PiS posługuje się prawdą" hahahaha xD chyba jak się pomyli :D Nie bez kozery na p. premiera mowią Pinokio :D
Normalnie kot Kaczyńskiego by się uśmiał.

Do antypis; 22 maja 2023, 20:25

Nie podoba się? Nach Berlin.
Tam wam dadzą dużo dobrego chleba w nagrodę za cołokształt wiernej służby.
Możecie tylko mieć żal do Putina, że się wykończył i nie będzie mógł dać wam nic od siebie.

Do Do do farmy trolli; 22 maja 2023, 13:08; 22 maja 2023, 22:35

PiS posługuje się prawdą powiadasz. Pamiętaj, że są co najmniej dwa jej rodzaje, dla niektórych nawet trzy. Która z nich więc się posługuje PiS?

Do antypis; 23 maja 2023, 08:45

Prawda jest jedna. Przypowieści niekoniecznie mają tu zastosowanie.
Pokażcie, otumanione trolle, chociaż jeden przykład w polityce krajowej i zagranicznej, kiedy PiS nie miał racji a PO i totalniactwo miało.
Może z tymi pinindzmi zakopanymi w Zakopanem, może ze zwijaniem armi i państwa, może z maszynkami vatowskimi, może z przemytem paliw, może z wojnami Putina, a może jeszcze z polityką historyczną Niemiec?
Śmiejesz się błaźnie jeden z drugi i trzecim?
To nie jest prawdziwy śmiech, to jest zatrwożony barani głos, to jest przejaw bezradności na prawdę o waszej podłości, nieuczciwości i fałszywej trosce o dobro kraju, na prawdę o Targowicy Bis.

Do antypolska; 23 maja 2023, 09:38

Dlaczego ktoś ma wyrzekać się swojej narodowości i swojego domu jakim jest Polska i wyjeżdżać za granicę? Bo nie zgadza się na okradanie organizacji harytatywnych? Bo sprzeciwia się wysokiej inflacji tzw pisflacji przez co oszczędności odłożone na obniżone od kwietnia emerytury głodowe tracą wartosc? Bo nie chcą ulic i rond im. Stefana Bandery? Lub aby ich dzieci uczyły się czerwonej Kalinki? Trafnie cię podsumowali z tą farmą troli ja jeszcze dodam antypolak.

Do do do do ; 23 maja 2023, 11:32

W której to poważnej uczelni, uniwersytecie lub instytucie wymyślono pojęcie pisflacji?
W żadnym, bo żaden ekonomista nie będący politykiem nic takiego nie jest e stanie wymyślić.
A ulice Stepana Bandery są w twojej pustej głowie, Ktoś z Konfederacji zagrał ci na mózgu i efekt widoczny.

do antypolska ; 23 maja 2023, 15:08

PISflacja jest pojeciem powszechne znanym i używanym rownież w środowiskach akademickich. Klakierzy Kaczyńskiego z ptasim móżdżkiem nie są wstanie zrozumieć wielu rzeczy ale mierzą swoją miarą innych.

Do do do do; 23 maja 2023, 15:54

Dobrze cię zmierzyłem. Nie ma tu pomyłki.
Ale i tak do Mentzena bardzo ci daleko, jeśli chodzi o walory intelektu. On przynajmniej ma wiedzę, ale nic nie zdziała z takimi neptkami.

Do do do do; 23 maja 2023, 17:31

Na egzaminie z ekonomii na każdej uczelni dostajesz bombę za tę PiSflację.
A gdyby ci jeszcze kazali omówić związek decyzji RPP z inflacją nie wiedziałbyś nawet jak się do tego zabrać, jełopie ciężki.

Do antypolska ; 23 maja 2023, 20:40

Klakierze z tą miarą to chodzi że jesteś głupi i myslisz że inni są tacy głupi jak ty. Związek decyzji rządu i PISflacji jest prosty uczą o tych mechanizmach nawet w szkole średniej ekspercie ekonomii. Znam ludzi bez wykształcenia i jakoś rozumieją te proste rzeczy bo są choć trochę więcej inteligencji i oryginalności niż pospolity klakier.

Do do do; 24 maja 2023, 06:11

Chyba uczą o pisflacji w tych samych szkołach co o ulicach Bandery.
A ty jesteś najwybitniejszym absolwentem.
Prawda jest taka, że jesteś tak wybitny, jak wybitne publikujesz złote myśli, te o ekonomii i te o polityce. Kto takiego cieniasa doceni? Kto znajdzie w tobie to coś, co każe ci myśleć sobie dobrze?

Do antypolaka; 24 maja 2023, 15:07

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j***ł,
bo to mezalians byłby dla psa
J. Tuwim.

Do do antypolska ; 25 maja 2023, 07:54

Wyją, kwiczą i szczekają
Obcych rządów wyglądają
A ojczyznę w d.. mają.
Nawet wiersze wypluwają,
Źke wychodzi, więc bluzgają.

To o takich jak ty, antypolski otumaniony błaźnie.
Targowica kona. Karawana jedzie dalej.

Piotrek; 25 maja 2023, 15:48

Opozycja = Targowica.
Te same geny, te same metody i reakcje, to samo finansowanie.

Piotrek ; 25 maja 2023, 16:12

Tak masz rację, tak zachowuje się nasz rząd ma w d. Ojczyznę i Polaków bo są sługami narodu ukraińskiego i innych niepolskich. Ja porownałbym ich (antypolaków) do stada małp - wyjców. Może kiedyś uda im się zejść z drzewa, ale nie prędko. Targowica upada. Kwiczą te świnie bo nadchodzą wybory a wiedzą że już nie powtórzą wyniku gdyż zawiedli Polaków. Tych prawdziwych z ojczyzną w sercu.

Piotrek; 26 maja 2023, 08:11

Sytuacja geopolityczna rozwija się w taki sposób, że cała opozycja zostaje Targowicą.
Również Konfederacja - z genem wielkiej Rosji.

Do farma troli vel Piotrek; 26 maja 2023, 11:15

Taki z ciebie ekspert geopolityki jak z TVP ostoja prawdy, polskości i normalności, a z Morawieckiego polski patriota.
Jakie są te twoje argumenty?
Są one stekiem bredni i nieporadnych myśli kogoś, kto nigdy nie zaznał odrobiny rzetelnej wiedzy, a ktoś inny wmówił mu jakieś zalety intelektu. Cały ty, błaźnie.

Arek; 26 maja 2023, 13:12

O inflacji znajdziesz Grójeckiej bibliotece dział dla dzieci:
https://grojec.katalogbiblioteki.pl/detail.php?PozycjaOpisy=20160414111720079048&katalog=2

A PISflacja to to pojęcie które wskazuje również sprawców inflacji czyli w przypadku Polski PiS.

Do farma vel Piotrek; 26 maja 2023, 13:38

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Błazna ; 27 maja 2023, 12:51

Szczekasz na każdy temat.
Po ludzku powiedzieć nie potrafisz nic.
Poszukaj lepiej w bibliotekach uniwersyteckich.
Głowę daję, że nigdy tam nie byłeś. Pamietam większość twoich wypocin. Masz poziom co najwyżej matury w kiepskim technikum.

Do antypis Arek; 27 maja 2023, 16:09

Źrôdłem i przyczyną ukutego określenia PiSflacja jest totalna opozycja i TVN.
Żeby nie występowały skutki zła, trzeba zwalczyć jego przyczyny. Trzeba zwalczyć totalną opozycję i TVN

Do Arek; 27 maja 2023, 16:25

Co powiesz na to, nazwać równnież ciebie Bolkiem? Byłbyś dumny, czy byś zawył ?

do Antypolska; 28 maja 2023, 11:38

Antypolska znowu wyje. Jak myślisz kiedyś ktoś cię doceni?
PiS idzie na tzw. beszczela.Oni są teraz najlepsi, najuczciwsi i najbardziej oddani ojczyźnie - oczywiście wg ich zdemoralizowanych i wyzutych z przyzwoitości przestępczych umysłów.

Do antypolska; 28 maja 2023, 11:58

Twój mózg jest w takim rozkładzie, że nic innego niż TVP nie potrafisz z siebie na świat wydać
Dobrze, że rząd ma takich nędzarzy, takich niedorobionych ,,wykształconych'' na uniwersytetach geniuszy jak ty.
Ludzie to widzą i na wyborach rozstrzygną właściwie.

Do do do; 28 maja 2023, 12:12

Małpujesz moje wypowiedzi. Robisz to z braku talentu i wiedzy.
Jesteś wyjątkowo nędznym totalnym trollem, chociaż wiernym swoim panom.
I wiadomo kim jesteś z imienia i nazwiska.

Do do antypolska; 28 maja 2023, 13:57

Świnie kwiczą, to dobry znak bo odejdą od władzy.

Do do do do do do; 28 maja 2023, 15:12

Konfederacja, dołączając do szeregów bezprogramowe totalnej opozycji, w razie korzystnego dla niej wyniku wyborów i powrotu do władzy Tuska, powinna wiedzieć, że przy takim rozwiązaniu nie będzie co zbierać z naszego kraju i chyba wie, a wszystko co czyni, czyni przeciwko Ojczyźnie..
Mówię to tych zwolenników Konfederacji, którzy nie są świadomi rzeczywistego celu tego ugrupowania - uznania dominacji Rosji i Niemiec w Europie i koniec niezależnego bytu Polski.
Konfederacja w takim układzie staje się również Targowicą.

Do do do do do c. d.; 28 maja 2023, 15:21

Najwyższy czas, żeby Konfederacja - w chwili obecnej skłócona kupa nadętych baranów - uznała przywództwo Kaczyńskiego, dogadała się z nim i zaczęła być poważnym ugrupowaniem politycznym, z konkretnà alternatywą dla kraju

Do dodo; 28 maja 2023, 22:13

Podziw dla twej wiedzy o wszystkim i wszystkich. Musisz tak wielki umysł wozić na wózku przed sobą bo takiej masy wiedzy nie da się nosic na ramionach. Szacun. A tak w ogóle mógłbyś się przysłużyć miastu, w którym żyjesz i przechadzać się po zmroku po ulicach. Światłość twego umysłu oświetliłaby ulice i lampy uliczne byłyby zbędne. Tyle oszczędności wymiernych, że po kilku przechadzkach może fundusze na jakiś park dla mieszkańców by się ogarnęło

Piotrek; 29 maja 2023, 07:08

Konfederacja prowadzi nieuczciwą grę.
Skalkulowali sobie, że najwięcej zyskają atakując po równo PiS i PO, nie widząc różnicy, a nawet atakują bardziej PiS.
Jest to koniunkturalne, nieprawdziwe i złe.
PO i reszta tzw. totalnej opozycji są pookrągłostołową arystokracją, skorumpowaną, sprzedajną i zdradziecką.
Gdyby nie TVP nikt by dziś o tym nie wiedział.
Konfederacja za Korwina Mikke stawiała na wielka Rosję. Dziś nikt z jej liderów się od tego nie odżegnał. Wielka Rosja to i dominujące w UE Niemcy, czyli dwaj odwieczni wrogowie Polski.
Konfederacja nie ma szans na rządzenie krajem, bo jej liderzy są pod względem geopolitycznym dobrze rozszyfrowani.

Miki; 29 maja 2023, 07:18

Konferencja jest potencjalnym koalicjantem PiS po wyborach i raczej jedynym pomijając ugrupowanie Pana Ziobro. Rozmowy na taką możliwość już się odbyły. Taka informacja dla tych co nie wiedzą co w trawie piszczy.

Do Miki; 29 maja 2023, 13:28

A w wyniku tego spotkania Konfederacja bezpardonowo atakuje PiS, że jest tym samym co PO i razem prowadzą wojnę plemion?
I dlatego, że PiS rządzi, trzeba go atakować mocniej?
Skąd masz te rewelacje o spotkaniu? Pozamieniełeś się na głowy z wariatami?
Konfederacja jest niepoważna. Tak jak od zawsze niepoważny był Korwin Mikke. Jeszcze mniej poważny jest Braun. W dodatku nie ma tam zgody.

Arek; 30 maja 2023, 06:55

Ci co myślą że Mentzen uprości podatki i zamknie swoje dochodowe kancelarie podatkowe są chorzy na głowę.

Piotrek; 30 maja 2023, 08:23

Do błazna Arka.
Jedyną siłą sprawczą do czynienia dobra w naszym kraju jest PiS.
Nie ma dla PiS żadnej realnej alternatywy, ani tym bardziej dobrej alternatywy. Wojna na Ukrainie to udowadnia. Komisja ds wpływów Rosji to wyraźnie pokaże. Totalna opozycja zjednoczyła się. Jest koalicją strachu.
Błaznujesz dalej czy wymiękasz?

Arek; 30 maja 2023, 16:31

Ja z głupkami nie dyskutuje. Trudno też odpowiadać na taki bełkot w którym nie ma grama logiki.

Marek ; 30 maja 2023, 18:23

Klakier pisu znowu wyje? Wyj klakierku a pan cię pogłaszcze.

Do Arek; 30 maja 2023, 19:15

Nie dyskutujesz bo nie masz argumentów.
W związku z faktem, że ich nie masz i zabierasz głos na tematy, o których nie masz pojęcia, to ty jesteś skończonym głupkiem.
Nie masz argumentów i nie masz nic do zaproponowania. Rzekome prawdy, które tu usiłujesz przekazywać są niczym innym jak tylko małpowaniem treści TVN. Zero merytorycznej wiedzy i infantylne opinie na każdy temat.
Zadaję ponownie pytanie - kto doceni takiego błazna spod Grójca poza nim samym?

Logika; 30 maja 2023, 20:22

Logika błazna Arka.
Ja mogę bredzić na każdy temat i zawsze będzie logicznie, inni muszą mi bić brawo, bo w przeciwnym razie będą nielogiczni.

Oj błaźnie, nie masz ty szczęścia, nikt nigdy brawami cię nie obdarował.

Arek; 30 maja 2023, 23:08

Nie będę przekonywał że ziemia nie jest płaska. Uporczywe i bez refleksji piszesz ten bełkot polityczny bez poparcia w dowodach w myśl słów prezesa pis: https://m.youtube.com/watch?v=5QGAgrxNOYc

Do Arek; 31 maja 2023, 08:23

Po co idiota ma przekonywać do swoich idiotyzmów?
Używasz słowa - dowód? Najpierw dowiedz się co to słowo oznacza.
Prezes takich jak ty, bardzo kocha.
Jak myślisz - dlaczego?

Do Arek; 31 maja 2023, 08:31

Oj błaźnie, nie masz wyboru i musisz sam sobie bić brawa.
Wał w łapy mocno z dużą częstotliwością, żeby wyglądało na tłumy.

Do Arek; 31 maja 2023, 08:39

Aruś, chwatit uże, chwatit. Pomalutku duraczku, pomalutku i będzie dobrze.

Do (adresat znany); 31 maja 2023, 09:04

Zapraszamy na marsz 4 czerwca w obronie demokracji.No bo przecież o prawość i sprawiedliwość ci chodzi.

Do Arek ; 31 maja 2023, 09:13

Dobra decyzja. Nie przekonuj.
Sytuacja, kiedy durnie przekonują do swoich racji nie jest dobra.

Do Marek z godz. 18:23; 31 maja 2023, 11:44

Nie PiS wyje.
PiS mówi:
Słychać wycie? Znakomicie.

MC; 31 maja 2023, 12:14

Duraczyna z tego Arka straszna.
On chyba wierzy w to co pisze.
A Tusk nawet na niego nie spojrzy.

Do do do do; 31 maja 2023, 12:44

Demokracja ma się dobrze.
Zapraszamy do komisji ds badania wpływów Rosji.
Demokracja będzie miała się jeszcze lepiej po ujawnieniu agentury i zreformowaniu sądownictwa.
Marsz 4 czerwca będzie marszem m.in. spanikowanych agentów i niezlustrowanych sądów. Będzie marszem uwłaszczonej komuny, totalniactwa z KOD-m, Lempart i LGBT, Michników, Lisów, TVN-ów, Soków z Buraka, zdrajców, aferzystów, łapówkarzy etc.
Polacy mają was głęboko w d… , sami się przekonacie. Na pewno spotkają was niespodzianki na miarę waszych zasług.

Do do adresat; 31 maja 2023, 12:54

Idziecie tam czy dowożą was przymusowo autobusami?
Idziecie tam ze strachu czy nie macie się czego bać?
Wy się nie boicie, wy jesteście do tego stopnia spanikowani razem Tuskiem, że rozumy wam odjęło.

Marek ; 31 maja 2023, 18:48

Słychać wycie? Znakomicie to powiedzenie konfederacji klakierze. Najwyraźniej brakuje ci piątej klepki.

Do Marek; 31 maja 2023, 20:28

Wyjesz ty. Cienko ci wychodzi.
I dlatego jest znakomicie.

Do Marek ; 31 maja 2023, 18:48; 31 maja 2023, 21:51

Jemu brakuje piątej klepki? Ty chłopie jeszcze za trzecia się uganiasz.

Do Marek; 1 czerwca 2023, 09:34

Największą krzywdę, przez sam fakt tylko, że się odzywasz, robisz sobie.
I nie podawaj się za Marka, który tu występuje wcześniej, kreacjo zeszmaconych ludzi.

Marek; 1 czerwca 2023, 18:27

Agresja jest objawem słabości. Ty jesteś za słaby żeby cokolwiek zrobić. Trzesiesz się że strachu przed własnym cieniem głupoty, a także naiwności. Wylewając z siebie oceany autorytarnych przekonań partyjnych i bijac sobie brawa do bólu rąk jedyne na co możesz liczyć to wygwizdanie i wybuczenie przez publiczność.

Do Do Marek; 1 czerwca 2023, 20:57

Marek tu nie występuje, on się tu ukrywa. Publicznie się boi. A krzywdy wybaczam, nawet sobie.

Do Marek; 2 czerwca 2023, 08:16

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do do do Marek; 2 czerwca 2023, 08:30

Krzywdź siebie dalej i wybaczaj, aż padniesz pod ciężarem popełnianej autodestrukcji.
Już dawno nazwano cię masochistą.
Jesteś niespotykanym przypadkiem, z wieloma patologicznymi procesami wnętrza, chyba nieuleczalnym.
Cierpi na tym otoczenie bliższe i dalsze, cierpisz, z wałsnego wyboru, okrutnie sam.
Wyrazy współczucia dla biedaka.

Marek; 2 czerwca 2023, 09:34

Byłeś już politologiem, prawoznawcą, sędzią, logikiem, ekspertem gospodarczym a teraz już jesteś bieglym psychologiem. Ja od siebie dodam jeszcze jedną profesję, w której jesteś wyjątkowo utalentowany. Jako idiotę, wszyscy znają i poważają.

Do Marek; 2 czerwca 2023, 10:35

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Marek 18:27; 2 czerwca 2023, 10:51

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Marek; 2 czerwca 2023, 11:48

Masz szczęście.
Redakcja cię oszczędziła.

Do (adresat znany); 2 czerwca 2023, 18:11

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Marek Arek Szmaciarek; 3 czerwca 2023, 11:19

Czy twoi przodkowie należeli do PZPR?
Czy pełnili służbę i byli towarzyszami Szmaciakami, jak ty? Czym ty się różnisz?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.