Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Media: Wielkie serce i wytrwałość sadownika z Grójca nagrodzone [VIDEO]

14 maja 2024; 17:11

Grojec24.net

0 komentarzy

Sadownik, który zimą pojechał na protest w Grójcu Ursusem bez kabiny, już ją otrzymał, a pieniądze ze zbiórki zostały przekazane na leczenie małego chłopca - pisze "Tygodnik Rolniczy".

News will be here

Kabinę do Ursusa ufundowała firma NAGLAK, która zamieściła też relację z jej przekazania. Wzięli w niej udział przedstawiciele firmy, inicjator zbiórki - znany sadownik z okolic Grójca Wojciech Kot oraz burmistrz Dariusz Gwiazda.

Jak możemy przeczytać, 9 lutego odbył się niezwykły protest rolników, w którym wziął udział Pan Jakub. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, Pan Jakub odbył całą trasę protestu, kierując swoim Ursusem C-360 bez kabiny. Pomimo opornego śniegu i mrozu, jego niezłomność zaowocowała sukcesem!

Wytrwałość Rolnika wzruszyła nie tylko pozostałych uczestników protestu. To właśnie w tym momencie, z inicjatywy Pana Wojciecha Kota, znanego sadownika, rozpoczęto zbiórkę na nową kabinę, do której hojnie dołączyło wielu ludzi. Wsparcie okazało się ogromne, zebrano, aż 7 tysięcy złotych.

"Jako firma zajmująca się między innymi produkcją kabin do ciągników, postanowiliśmy ufundować nową kabinę dla Pana Jakuba, aby mógł pracować w komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach. Dobra wola wszystkich przyniosła dodatkowy owoc – pieniądze ze zbiórki zostały przekazane na pomoc 2,5-letniemu chłopcu choremu na porażenie mózgowe" - czytamy.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...
Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.