Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu

6 grudnia 2018; 11:14

Informacja prasowa

0 komentarzy

Od 1986, co roku 5 grudnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza ustanowiony przez ONZ. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz dla osób potrzebujących.

News will be here

W tym roku my, członkowie wolontariatu „Pomocna dłoń”,  postanowiliśmy sprawić, by  ten dzień był szczególny. Wraz z opiekunem organizacji, panią Anetą Lewandowską, nauczycielami bloku żywienia paniami Magdaleną Chmielewską oraz Katarzyną Kutyła przygotowaliśmy miłą niespodziankę dla mieszkańców gminy Jasieniec. Były to własnoręcznie upieczone pierniczki przyozdobione lukrem. Rozdawane z ciepłym uśmiechem na ustach stały się symbolem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W realizacji zadania pomogli nam uczniowie klas II i IV technikum żywienia, którym  bardzo dziękujemy. Wiemy, że pierniczków było mniej niż chętnych pragnących zasmakować naszych wypieków. Obiecujemy, że poprawimy się w następnym roku. Każdy pierniczek to cegiełka przeznaczona na zakup zabawek, książeczek dla przedszkolaków i karmy dla psiaków z Fundacji Rasowy Kundel.

Wszystkim Wolontariuszom w dniu ich święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia a także podziękować za bezinteresowną pomoc, trud włożony w służbę drugiemu człowiekowi.

Kochani! Życzymy Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, realizacji zamierzonych celów, satysfakcji w życiu osobistym a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek, każdy uśmiech i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę.

Dziękujemy społeczności szkolnej, wszystkim mieszkańcom Jasieńca, którzy zakupili pierniczki i w ten sposób wsparli naszą akcję dzielenia się tym, co dobre.                                                                         

Wolontariusze z II TŻ: Kasia, Kamil, Małgosia i Kinga

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.