W ramach Międzynarodowego Festiwalu Jazz 2016, w GOK odbędzie się wieczór z Armstrongiem.
Na scenie w towarzystwie swoich wspaniałych kompanów muzycznych pojawi się artysta tyleż oryginalny co i jedyny w swoim rzemiośle - polski ARMSTRONG. Michał Pijewski - bo o nim mowa, wykona największe przeboje niezapomnianego "Satchmo". Jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów LOUISA, od wczesnych nagrań z okresu Chicago, do późniejszych - pochodzących z LOUIS ARMSTRONG&His All Stars. Jest muzykiem wszechstronnym. Uwielbia LOUISA, potrafi śpiewać i grać jak on.
Gościem specjalnym naszego wieczoru, który odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Jazz 2016, będzie sam Krzysztof Sadowski - dyrektor tego Festiwalu, znany pianista, kompozytor i aranżer, jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego jazzu.
Zapraszamy! WSTĘP WOLNY.












22 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
23 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia