Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Mieszkanka Grójca w „Postaw na milion”

12 października 2016; 12:21

Informacja prasowa

0 komentarzy

Żaneta z Grójca i Katarzyna z Tarczyna (fot. materiały prasowe) Żaneta z Grójca i Katarzyna z Tarczyna (fot. materiały prasowe)

Sobota to czas na kolejny odcinek programu „Postaw na milion”. Jak co tydzień na antenie telewizyjnej Dwójki o godzinie 19:05 uczestnicy powalczą o główną wygraną – walizkę pełną pieniędzy, czyli milion złotych w gotówce. Prowadzący Łukasz Nowicki, tym razem w studiu będzie gościł dwie pary – przyjaciółki Kasię i Żanetę z województwa mazowieckiego oraz sąsiadów Jana i Mirosława z Poznania.

News will be here

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 5 marca 2011 roku i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie The Million Pound Drop Live. To teleturniej, w którym dwóch spokrewnionych lub zaprzyjaźnionych ze sobą graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Kto tym razem powalczy o główną wygraną? To dwie pary: koleżanki z woj. mazowieckiego oraz sąsiedzi z Poznania.

Kim są uczestnicy siódmego odcinka „Postaw na milion”?

Pierwszą parą, która stanie do walki o milion, są przyjaciółki Żaneta i Kasia. Żaneta w tym roku uzyskała dyplom położnej, ale studiuje jeszcze ekonomię. Pochodzi z Grójca w woj. mazowieckim. W przyszłości chciałaby pracować w firmie farmaceutycznej, a jej marzeniem jest zdobycie Kilimandżaro. Kasia, która pochodzi z Tarczyna, jest studentką biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie pomaga swoim rodzicom na roli - uprawiają borówkę amerykańską. Chciałaby napisać książkę oraz opracować odmianę borówki, która będzie odporna na suszę i szkodniki. Druga para, która zmierzy się z ośmioma pytaniami to sąsiedzi z Poznania – Jan i Mirosław. Mieszkają przy ul. Podmiejskiej i znają się od 15 lat. Jan - z zawodu nauczyciel  - jest już na emeryturze, ale posiada własną firmę, która wykonuje tynki w pomieszczeniach. Mirosław jest z zawodu ekonomistą. Jeździ ze znajomymi w trasy za czeskimi orkiestrami dętymi. Jego marzeniem jest zorganizowanie dla sąsiadów „zabawy podmiejskiej” przy swojej ulicy.

Czy którejś z par uda się zdobyć główną wygraną? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 15 października.

„Postaw na milion”

Producentem programu jest Endemol Shine Polska – jeden z największych producentów telewizyjnych na świecie oraz lider programów rozrywkowych. Format produkowany jest w ponad 50 krajach m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i USA.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.