Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Mirabelkowe Zacisze bliskie zwycięstwa w Bitwie o gości TVN!

19 listopada 2023; 19:50

Grojec24.net

0 komentarzy

facebook.com/mirabelkowezacisze facebook.com/mirabelkowezacisze

Obiekt Mirabelkowe Zacisze, zlokalizowany w Zbroszy Dużej (gmina Jasieniec) wziął udział w nowym programie TVN Bitwa o gości.

W programie emitowanym w niedzielne popołudnia w telewizji TVN, cztery pary hotelarzy odwiedzają się nawzajem i spędzają dobę u każdego z konkurentów. Sprawdzają czystość, wygodę, wystrój pokoju, śniadanie, rozrywki. Potem wypełniają ankiety z oceną jakości usług i płacą za nocleg, ile uważają. Na koniec wszystkie pary wymieniają się wrażeniami. Wygrywa ta, która otrzyma od konkurentów wynagrodzenie najbardziej zbliżone do swojego prawdziwego cennika.     

W wyemitowanym w niedzielę odcinku uczestnicy "Bitwy o gości" przyjechali do Zbroszy Dużej pod Grójcem. Jak możemy przeczytać na stronie TVN24, Czesław i Beata otworzyli tam pierwszy z domków Mirabelkowego Zacisza. Poznali się na portalu randkowym. Beata od 9 lat choruje na białaczkę. Za każdym razem, gdy trafiała do szpitala, Czesław stawiał w Zaciszu dla niej dwa domki. W taki sposób powstało ich aż osiem. Wszystkie są pokrytymi strzechą chatami i stoją w otoczeniu mirabelkowych drzew.

Obiekt ze Zbroszy Dużej zajął drugie miejsce. Właściciele wycenili nocleg na 490 zł, a pozostali uczestnicy programu zaproponowali 61 proc. tej kwoty.

Warto wspomnieć, iż w jednym z poprzednich odcinków "Bitwy o gości" wzięła udział restauracja Karma House z podgrójeckich Gościeńczyc.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna
Księgowość w stolicy. Jakie są realia pracy księgowych w Warszawie? Praca w księgowości należy do zawodów cieszących się dużym...
Podpisano umowę! Wkrótce rusza przebudowa stadionu przy Laskowej W czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda podpisał umowę na...
Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...
ZWiK w Grójcu wydał komunikat ws. bakterii coli w wodzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu poinformował, iż...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.