Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Mister Wszystko i Jego Czarodziejka

6 marca 2015; 11:30

Grojec24.net

0 komentarzy

Żywiołowa komedia muzyczna utrzymana w formie rewiowej.

News will be here

W rolę tytułowego „Mr. Wszystko” wcielił się Andrzej Kuba Kubacki -  wszechstronny artysta estradowy, śpiewak tenorowy z powodzeniem wykonujący repertuar klasyczny, ale i piosenkarz świetnie czujący się w repertuarze muzyki popularnej, przy tym parodysta wokalny i aktor – komik. To jego talent zainspirował autora do napisania tej pogodnej komedii, która by dała szansę poznania szerszej widowni niezwykłych umiejętności wokalnych tego artysty.

Przedstawienie Jana Kazimierza Siwka – poety, satyryka i bajkopisarza - tworzą oryginalne pieśni i piosenki (14) utrzymane w różnych stylistykach muzycznych – Aria, Tango, Country, Blues, Jazz, Fado, Salsa, Rap -  a całość łączą naprawdę śmieszne skecze i pełna wdzięku konferansjerka tytułowej czarodziejki w tej roli wymiennie Viola Arlak i Ewa Lorska, których piosenki i taniec oczarują każdą publiczność.

Krzysztofory Ibiszowe, czyli zabawne zapowiedzi piosenek w spektaklu  nagrał osobiście Krzysztof Ibisz.

„Mister Wszystko i Jego Czarodziejka”, to barwne, tajemnicze, pełne humoru i niespodzianek wokalno-tanecznych widowisko.

Kilka zdań o przedstawieniu:

Czarodziejska różdżka Czartphone BTX7 firmy Hokus Pokus Pol zjawia się na scenie jako internetowa przesyłka dla  prowadzącej aktorki, która po zalogowaniu przyjmuje imię Czarodziejki Palisandry. Różdżka  służyć jej będzie do wyczarowywania wokalnych występów scenicznych, które kolejno zostaną wyczarowane zgodnie z instrukcją przez czarodziejkę i zapowiedziane brawurowo przez przedstawiciela Firmy Hokus Pokus Pol - Krzysztofa Ibisza tym razem w czapce niewidce.

Czarodziejce asystuje Pan Czesio – maszynista sceny, „Złota Rączka”, a właściwie „Złota Kiepełka”. Osobnik obdarzony dużym talentem komicznym. 

O czym to jest?

O czarowaniu... śpiewem, muzyką, humorem, talentem aktorskim i kobiecym wdziękiem uroczych aktorek, wszystko po to, by rozbawić i wzruszyć widza prezentacją niezwykłych umiejętności wokalno-aktorskich tytułowego Mister Wszystko, czyli Andrzeja Kubackiego posiadającego już rzesze wielbicieli w kraju i zagranicą oraz rosnącą liczbę fanklubów raptownie zawiązywanych zwłaszcza przez wielbicielki po obejrzeniu „Mister Wszystko i Jego Czarodziejki”.

Sam fakt, że w tym spektaklu promują go wspaniałe panie -gwiazdy polskiej sceny – Viola Arlak i Ewa Lorska - wart jest szczególnej uwagi. Coś w tym jednak musi być, a więc może warto sprawdzić to osobiście, tym bardziej, że przedstawienie jest jeszcze w promocyjnej cenie i dostępne terminowo. Ale do czasu! Gwiazda Mr. Wszystko zaczyna  już pomału wschodzić na firmamencie polskiej estrady.

30 marca godz. 18.00
Grójecki Ośrodek Kultury
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w punkcie ksero GOK od 11 marca

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.