Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym w Warce

22 sierpnia 2022; 14:55

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

21 sierpnia br. w Warce odbyły się po raz piąty Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Zmagania odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca. Na starcie stawiło się 56 zawodników.

Organizatorami V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego było Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Policja. Natomiast nad bezpieczeństwem uczestników wyścigu oraz pozostałych osób zadbali policjanci z Warki, Komendy Powiatowej Policji w Grójcu i Kozienicach, Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Wyścig w kolarstwie szosowym w Warce był okazją do sprawdzenia swoich sił dla wszystkich chętnych uczestników, zawodowców i amatorów. Przygotowana przez organizatorów trasa była płaska i w całości asfaltowa, zaplanowana tak, by wyścig był wymagający, ale żeby też nie sprawiał zbytniej trudności mniej wytrawnym kolarzom.

Na linii startowej stanęło 56 funkcjonariuszy z całej Polski, reprezentujących różne służby mundurowe, w tym Policję, Wojsko Polskie, Straż Pożarną, Straż Graniczną i Służbę Więzienną.

Zawodnicy pokonali 66-kilometrową trasę (2 okrążenia po 33 km), która przebiegała przez miejscowości: Warka, Piaseczno, Dębnowola, Klonowa Wola, Przylot, Zagrody, Rozniszew, Zakrzew.

Mistrzynią Służb Mundurowych w kategorii kobiet została Monika Mazur (1:41:25), zaś Mistrzami Służb Mundurowych mężczyzn zostali w kategorii: M2 - Przemysław Kuświk (01:32:50), M3 - Marcin Szenderski (01:35:21), M4 - Leszek Poloczek (01:35:27), M5 – Ireneusz Stafiej (01:35:28), M6 – Janusz Kühnel (01:35:38).

Wszystkim uczestnikom wyścigu, serdecznie gratulujemy wyników i dziękujemy za wspólną zabawę, zapraszając jednocześnie do współzawodnictwa w innych imprezach sportowych życząc kolejnych sukcesów sportowych!

Szczegółowe informacje dotyczące wyników oraz zmagań sportowych znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Powstaje film o grójeckim kapłanie. To jedyny duchowny, który dowodził oddziałem Żołnierzy Wyklętych Rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego o ks. Bolesł...
Czerwony lakier hybrydowy – pomysły na podrasowanie klasycznego manicure Lakier hybrydowy czerwony to absolutny niezbędnik każdej...
Śmiertelny wypadek w Brankowie. Bus wpadł w poślizg. Jechało w nim 8 osób Około godz. 5:45 na drodze wojewódzkiej 731 w Brankowie...
Śnieżyca w powiecie grójeckim: groźny wypadek i zablokowana droga w Belsku Padający intensywnie śnieg powoduje duże utrudnienia na...
Nadchodzą intensywne opady śniegu. Na drogach może być niebezpiecznie Dzisiaj w nocy (23/24.11) i jutro (24.11) w ciągu dnia...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.