Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę zbiorową prac Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej pt „Misz Masz”, której otwarcie nastąpi 18 grudnia br. o godz. 18:00.
Na wystawę zatytułowaną „Misz Masz” składają się prace różnorodne zarówno pod względem tematycznym, jak i technik, w których zostały wykonane. Pojemność znaczeniowa tytułu wystawy powoduje, iż widz oglądając obrazy może spodziewać się pewnego rodzaju wieloaspektowości rozwiązań artystycznych i tematycznych prezentowanych prac. Gorąco zapraszam tym bardziej, że autorami prac są nasi lokalni artyści i osoby mocno związane z Grójcem. Wystawa dostępna 18.12- 07.01. 2016.
Joanna Marcinkowska













17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia